Wpis z mikrobloga

@Mzil: kiwnięciem palca zniosą konieczność potwierdzania swoich kwalifikacji medycznych dla imigrantów. To jest ich plan na zapadającą się służbę zdrowia, po co mają wydawać full kasy na polski personel.
  • Odpowiedz
@Mzil: Nie zapominaj o tym ze 30 sekund później gadał o odszkodowaniach dla ofiar błędów lekarskich bo jest to duży problem obecnie xD Ukłon w stronę zera, ale zabrzmiało to tak, że patrzcie polaczki będzie lepsza opieka zdrowotna ale nununu lekarze uważajcie bo dużo błędów popełniacie.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: porównując zarobki do kosztów życia, lekarz w Polsce może zyc na lepszym poziomie niż ja zachodzie, ale musi zapoerdalacz motzno. Większość lekarzy decyduje się na wyjazd żeby nie #!$%@? jak głupi i pracować w normalnym systemie. Zarobki to nie jest główny problem
  • Odpowiedz
Musimy kształcić lekarzy i sprowadzać ich z zewnątrz, a jeszcze niedawno "niech jadą" xD


@Mzil: Chcą kształcić lekarzy, ale jednocześnie #!$%@? im podatków do zapłacenia xD
  • Odpowiedz
porównując zarobki do kosztów życia, lekarz w Polsce może zyc na lepszym poziomie niż ja zachodzie


@Figlarz: Widać, że nie znasz żadnego lekarza który wyjechał na zachód. xDDD Ewentualnie pielęgniarkę.

Jak jesteś dobrym specjalistą, albo poszedłeś w hajsy jak stomatologia, to jak słyszysz o Polsce to wybuchasz śmiechem.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: jetsem lekarzem i sam myśle o wyjeździe xd zarówno ja jak i ludzie którzy wyjechali motywowali wyjazd spokojniejszym życiem i zdrowszym systemem.
Jak się zakręcisz s klinice w mieście wojewódzkim to od razu masz bramę do prywaty profesorów i se żyjesz zajebiscie . Ale to ułamek tylko. Można tez zpaierdalax w poztach na wsiach, nplach i sorach za nawet dobry hajs ale psychicznie siadasz
  • Odpowiedz
Jak się zakręcisz s klinice w mieście wojewódzkim to od razu masz bramę do prywaty profesorów i se żyjesz zajebiscie


@Figlarz: Co to znaczy że żyjesz zajebiście? Dla wielu 10k w Polsce pozwala na zajebiste życie.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: to znaczy ze mniejszym wysiłkiem, bez potrzeby #!$%@? dyżurów jesteś w stanie sobie zarabiać ponad 20k i więcej na czysto. Mowie o specjalistach. Ale jak mowiem jest to wąskie grono, koneksje i wchodzenie w dupe. Za granica jest normalnie ale jako szeregowy lekarz zarobisz trochę mniej jeżeli chldzi o koszta życia. Still zachod>Afryka>polska
  • Odpowiedz