Wpis z mikrobloga

@mikeywwa: gówno prawda jako 25latek jestem zwolniony tylko na uopoe czy zleceniu z dochodówki. Przeciętny odbiorca w tv nie ogarnie i pomyśli ze NIE PŁACE żadnych podatków. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@mikeywwa: bo jesteś studentem na umowie zlecenie, mam dla Cb zadanie. Wskakuj teraz do samochodu jedź zatankować i zjesć hotdoga na stacji. Zapłacisz z 5 różnych, obejrzyj dobrze paragon jak mnie nie wierzysz tam bedziesz miał przynajmniej 2
  • Odpowiedz
ahahhaahahahahahahhahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahaha, są zwolnieni jedynie z podatku dochodowego na uop czy zleceniu


@wladcakabanosow: A ci bardziej przedsiębiorczy z własną JDG #!$%@? bo nic się nie należy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 119
ale co mają zakupy do podatków?


@mikeywwa: a słyszałeś o VAT - value added TAX? Średnio od czegokolwiek co kupujesz płacisz 18% podatku. A słyszałeś o akcezie? A słyszałeś o składkach / opłatach ukrytych w różnych produktach (jak słynna ostatnio ustawa reprograficzna).
Zależnie od formy zatrudnienia, dochodów i innych przeciętnie człowiek odprowadza około 60-70% swoich dochodów państwu. Te kilka stów dochodowego to jest przy tym mamy pikuś.
  • Odpowiedz