Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 34
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:00, Sobota, 15 maja 2021. Imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Słońce wstało dziś o 04:42. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 16 godzin i 2 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:44. Ciemna noc zapadnie o 22:38, ale gwiazd można wypatrywać od 21:30.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 18

Dzień dobry, kolejny dzień zacząć czas najwyższy.
Wczoraj po szczepieniu miałem fazę i wywalone na wszystko, sympatyczne objawy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wieczorem doszła jeszcze gorączka. Dziś natomiast nie czuje abym miał, ale dla pewności niebawem sprawdzę i czuję tylko miejsce ukucia.
Muszę wstać bo mam do złożenia szafkę z Ikei, ale najpierw
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem: @Mosiondz: @lenythenub

@Jurgen_Van_Beethoven:

Cze. W kolejce do gumioża czekam na zmianę opon. W aucie standard - zacząłem grzebać przy kole zapasowym, to się okazało, że śruba mocująca