Wpis z mikrobloga

@Skinny_P: Typowe działanie schizofrenika. W obsłudze klienta to się czasem zdarza. Ja dawno temu gadałem z dziadkiem, który twierdził, że Żydzi z PZU zagłuszają mu antenę satelitarną przy pomocy ufo.
Albo była babcia, która twierdziła, że przedstawiciele handlowi podglądają ją przez, okno i domaga się, żeby "pan im nasrał na głowę".


¯\_(ツ)_/¯
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Skinny_P: robiłem sobie na mieście fotki i zaczepił mnie typ, który był bardzo podobny. W skrócie, Zdanowska (prezydent Miasta miasta Łodzi) go prześladuje, robi wszystko żeby go zniszczyć, on ma jakieś jej maile, które ją kompromitują, jest dziennikarzem który wykrywa spiski.
Typ był obwieszonym jakimiś śmieciami menelem, który chodził do Manufaktury, żeby korzystać z internetu. Miasto chyba 5 kont na YT i że 3 na FB na których publikował swoje urojenia.
@Kotouak siostra znajomej odstawila leki bo stwierdzila, że lekarze to nie lekarze i chcą ją zamknąć. Wszędzie widzi podstęp, uważa że wciąż ktoś ją śledzi i nagrywa. Ostatnio robiła zadymę i przyjechała policja. Kazała się im wylegitymować po czym zadzwoniła na policję że przyjechali fałszywi policjanci. Ogólnie tam są ostre jazdy bo ta dziewczyna ma 25 lat i dużo energii.