Wpis z mikrobloga

Kupiłam telefon na aliexpress. Chciałam dualsima obsługującego aero. Wybór padł na ZTE v987. Zapłaciłam i czekam. Zapoznałam się też z opiniami okolicznych specjalistów.

- ZTE ?? A CZO TO?

- Z CHIN ?? #!$%@? JAKIES, GUNWO CI WYSLO XD

- NIE MOZESZ SE KUPIC JAKIEGOS SAMSZUNGA, TYLKO JAKIES GOWNO? NA PEWNO BEDZIESZ ZALOWAC HE

- JAK NIE MASZ JAK #!$%@? 800 ZLOTA TO DAJ MI HE HE HEHESZKI

Telefon przyszedł. 5 cali, FULL HD, zajebista ostrość obrazu. Chodzi szybko, ani razu mi się nie zaciął. GTA Vice City chodzi bez żadnego zająknięcia. Bateria trzyma przy dość intensywnym używaniu 1,5 do 2 dni (kolega z ajfonem 4 płacze). Do tego jeszcze elegancki interfejs MIUI. Za największą wadę uważana jest mała pamięc wewnętrzna (1GB). Nie miałem do tej pory z tym żadnych problemów. aero2 śmiga poprzez tethering lepiej niż modem huaweii którego używałam do tej pory. Plastikowa, trzeszcząca obudowa? Niestety. Ale i tak trzymam go silicon case, który przysłali mi w prezencie (do tego rysik, słuchawki, naklejka ochronna na wyświetlacz). To się nazywa podejście do klienta :)

Specjaliści od telefonów patrzą z zazdrością na chińśkie gunwo, które mi tak odradzali. Jaki z tego morał? Nie bójcie się aliexpress i miejcie w dupie zdanie innych.

GRATIS: Zamówiłam w tym samym czasie wyświetlacz do Samsng Galaxy S PLUS. Po wymianie wyświetlacz działał, dotyk już nie. Nagrałam filmik jak telefon działa i wysłałam Chińczykom. Bez odsyłania, od razu zwrócili całą kwotę :)

#zte #aliexpress #android
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UlfNitjsefni: trudno mi powiedzieć, wiem że coś z mpx przy aparacie jest zachachmęcone. Nie wiem czy to hd ready czy full hd, jak to mogę sprawdzić?

@przemek6085: a jak mogę sprawdzić, jaki ma wyświetlacz? A co do mojej płci to popatrz na poprzedni wpisy i przestaniesz raczej mieć wątpliwości. :)
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: lol, jakiejkolwiek. Może coś innego jest na pudełku, może coś było na aukcji, jestem ciekaw po prostu czy jest to oryginał, 'oryginał' czy nie wiadomo co.

@owocliczi: niestety nie wiem gdzie to się sprawdza. A czy specyfikacja w aukcji jakaś była, czy tak w ciemno? Jeśli była to normalna i dopiero teraz zobaczyłaś że aparat inny?
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: chodzi mi o rzeczywistą specyfikację. To co mi wysłałeś to specyfikacja oryginalna. Ja chcę wiedzieć czy to co ona kupiła jest podróbą z fabryki obok, czy oryginałem. Czy specyfikacja w aukcji była taka jak oryginalna.

@owocliczi: czyli specyfikacje miał jak oryginalny rzekomo?
  • Odpowiedz
- Z CHIN ?? #!$%@? JAKIES, GUNWO CI WYSLO XD


- NIE MOZESZ SE KUPIC JAKIEGOS SAMSZUNGA, TYLKO JAKIES GOWNO? NA PEWNO BEDZIESZ ZALOWAC HE

@owocliczi: Nie pojmuję takiego nastawienia. Przecież nawet te wypasione Samsungi za 2000 zł i nawet iPhony są made in China. Zresztą która elektronika teraz nie jest China?
  • Odpowiedz
Nie pojmuję takiego nastawienia. Przecież nawet te wypasione Samsungi za 2000 zł i nawet iPhony są made in China. Zresztą która elektronika teraz nie jest China?


@ciekawylogin: ale samsunga z chin jak zamówisz, ma zaniżone parametry. Co nie znaczy, że jakieś gorsze jakościowo materiały.
  • Odpowiedz
@owocliczi: Jak to obudowa trzeszczy? Przeszkadza to w codziennym użytkowaniu? Ja bardzo mocno zastanawiam się nad tym modelem. Mi się udało znaleźć na Antelife za 215$ :D także niedługo sobie zamówię.Dokładnie to samo musiałem słuchać co Ty odnośnie chińskich telefonów.
  • Odpowiedz