Wpis z mikrobloga

Kupiłam telefon na aliexpress. Chciałam dualsima obsługującego aero. Wybór padł na ZTE v987. Zapłaciłam i czekam. Zapoznałam się też z opiniami okolicznych specjalistów.

- ZTE ?? A CZO TO?

- Z CHIN ?? #!$%@? JAKIES, GUNWO CI WYSLO XD

- NIE MOZESZ SE KUPIC JAKIEGOS SAMSZUNGA, TYLKO JAKIES GOWNO? NA PEWNO BEDZIESZ ZALOWAC HE

- JAK NIE MASZ JAK #!$%@? 800 ZLOTA TO DAJ MI HE HE HEHESZKI

Telefon przyszedł. 5 cali, FULL HD, zajebista ostrość obrazu. Chodzi szybko, ani razu mi się nie zaciął. GTA Vice City chodzi bez żadnego zająknięcia. Bateria trzyma przy dość intensywnym używaniu 1,5 do 2 dni (kolega z ajfonem 4 płacze). Do tego jeszcze elegancki interfejs MIUI. Za największą wadę uważana jest mała pamięc wewnętrzna (1GB). Nie miałem do tej pory z tym żadnych problemów. aero2 śmiga poprzez tethering lepiej niż modem huaweii którego używałam do tej pory. Plastikowa, trzeszcząca obudowa? Niestety. Ale i tak trzymam go silicon case, który przysłali mi w prezencie (do tego rysik, słuchawki, naklejka ochronna na wyświetlacz). To się nazywa podejście do klienta :)

Specjaliści od telefonów patrzą z zazdrością na chińśkie gunwo, które mi tak odradzali. Jaki z tego morał? Nie bójcie się aliexpress i miejcie w dupie zdanie innych.

GRATIS: Zamówiłam w tym samym czasie wyświetlacz do Samsng Galaxy S PLUS. Po wymianie wyświetlacz działał, dotyk już nie. Nagrałam filmik jak telefon działa i wysłałam Chińczykom. Bez odsyłania, od razu zwrócili całą kwotę :)

#zte #aliexpress #android
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemyslany_nick: BOSZE, bo takie pisanie jest motzno elitarne. Nie wiem co ma do tego mirko, bo takie pisanie wyszło z karachana i jest używane dość popularnie wszędzie.

Wyjdź czasami z wykopowego mikrobloga ;)

A co do telefonu, to może się zepsuć i za dwa miesiące i tak nie będę żałować wydanych pieniędzy. To mój przyjaciel :)
  • Odpowiedz
BOSZE, bo takie pisanie jest motzno elitarne. Nie wiem co ma do tego mirko, bo takie pisanie wyszło z karachana i jest używane dość popularnie wszędzie.


@owocliczi: no przecież napisałem, że karachanowo-mirkowe, a mirkowe, bo na wypoku tylko na mirko się tak pisze i kobiecie nie przystoi :(

a jak by mi padł po 2 miesiącach to bym pozwał producenta, bo jak się kupuje telefon, to ma działać a nie
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: ehh. Większość sprzętu robią w chinach, ale mogę sobie zamówić z Chin 'oryginalnego' Samsunga, tylko robionego w fabryce obok oryginalnego Samsunga, z odpowiednio zaniżonymi parametrami. Chodzi mi o to czy on ma parametry oryginalne czy zanizone.
  • Odpowiedz