Wpis z mikrobloga

@za_niemca_bylo_lepiej: przypominam, że wspierasz idee nazywania obozów koncentracyjnych, polskimi obozami. Masz pojęcie chociaż o tym, czy już na serio ci strzeliło za mocno do łba? Jak nie masz pojęcia to sobie poczytaj o tym, bo izrael ma nas głęboko gdzieś i od 2-3 lat pluje nam w twarz i nigdy nie przeprosił za swoje zachowanie, a gdy u nas chociaż 1 brzydkie słowo pojawi się na temat żydów to jest afera
@za_niemca_bylo_lepiej: widzisz jaka płytka jesteś? Dlatego mi tak ciebie szkoda, bo nawet nie masz pojęcia czyją ideologię wychwalasz. Broń Panie byś jeszcze z rąk morderców co mordowali miliony żydów na terenie swojej ojczyzny, odebrała jakaś dyplom czy ukończyła uczelnie. Jak mówiłem weź usiądź i poczytaj. Nie 2-3 min googlowania by jakąś pierdołe przeczytać, ale sprawdzić całościowo oco chodzi.
@za_niemca_bylo_lepiej: ja bym wstrzymał konie z kibicowaniem i to prawdę mówiąc którejkolwiek stronie, ale już armii izraelskiej zwłaszcza i to dla dobra samego Izraela. Przekonywującą jest teoria, że obecne zajścia to nic innego jak walka Bibiego z więzieniem, które tego skorumpowanego autokratę czeka gdy wreszcie upadnie i sobie głupi ryj rozwali. Jest przy tym na tyle wstrętnym człowiekiem, że z tego powodu będzie szafował życiem własnych obywateli. (Co zreszta Hamas tez