Wpis z mikrobloga

@radziuxd: matko bosko jak takie koła niewpasowane do nadkoli okropnie wyglądają. Domyślam się, że komuś może się to podobać, ale czy poza wyglądem ma to jakiś praktyczny sens?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ThirtyDoorKey: Też tak gadałem, #!$%@? obniżajo i w kałużę się boją wjechać xD
a potem wkręciłem się w takie towarzystwo, też #!$%@?łem sobie gwint, fajne felgi i bujałem się po zlotach z koleżkami, bardzo miło wspominam. Albo randomowi ludzie pokazujący okejkę na mieście.
Poza tym ludzie glebią nawet auta za pół bańki (picrel), na ile komu budżet pozwala. Skoro spłycasz to do E36 i Leonów to widocznie tylko takie widziałeś.

@
radziuxd - @ThirtyDoorKey: Też tak gadałem, #!$%@? obniżajo i w kałużę się boją wjech...

źródło: comment_16210312921OnCkmjCP1tyvoMam3bwpn.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malypirat: studniówka kilka lat temu. Kolega pojechał, po partnerkę. Jak, na prawdziwego dżentelmena przystało otwierał i zamykał drzwi samochodu przed dziewczyna.
Dziewczyna zachwycona, chwali się, jak to kupmel ja zaskoczył takim zachowaniem.
Mówię mu Kamil, ty to jesteś dżentelmen pełna gębą, drzwi lasce otwierasz, zamykasz. Fiu fiu.
Na to Kamil z lekkim uśmiechem:
No tak, bo centralny się zepsuł i auto może otworzyć I zamknąć tylko od strony pasażera :D