Wpis z mikrobloga

Skoro już sobie przypuszczamy, że wróci Kara, to pozwolę sobie wtrącić, że gloryfikacja Kary na wykopie opiera się na tym, że mało mówiła (z racji nieznajomości języka), miała wejście smoka na eleganckiej kolacji i nie zdążyła pokazać żadnych negatywnych cech w podbramkowych sytuacjach, bo zaraz odpadła :D Zdaje się, że męskie grono jest w stanie przypisać kobiecie sporo pozytywnych, ale wymyślonych atrybutów, jeśli ma ona ładną twarz, szczupłą sylwetkę i zamkniętą buzię. Z mojej, kobiecej perspektywy Kara była sama w sobie po prostu nudna xD
#hotelparadise
  • 14
  • Odpowiedz
@rogata5000: nie wszyscy gloryfikują Karę, ona poza młodym filigranowym ciałem nie wnosi zupełnie nic. nawet z nią nie da się pogadać, nie rozumie większości tego co się do niej mówi.
  • Odpowiedz
@rogata5000: @cirme: ja właśnie mam odwrotne wrażenie po transmisji z raju: dziewczyna ma jakieś zainteresowania i wiedzę o obecnej sytuacji na świecie; po tym jak rozmawiała z Marcinem (o muzyce, o modelingu) czy Krystianem (o astronomii, Elonie Musku) stwierdzam, że była ciekawsza niż większość dziewczyn, które grzeją tu miejsce od początku
  • Odpowiedz
@rogata5000: Nie no, lepiej gloryfikować te wszystkie nudne jak flaki z olejem dupy które po dwóch tygodniach na wyspie już są tak zakochane ze świata poza swoimi partnerami nie widza i maja piękne marzenia o wspólnej przyszłości po programie. Dla nich odpowiednim programem byłby ślub od pierwszego wejrzenia, a nie hp. Kara może mało mówiła, ale na tle bezmózgich polek uważam to za jej atut i przynajmniej jest na co popatrzeć.
  • Odpowiedz
normalnie bym się zgodziła, ale w jej przypadku swoje wrażenie opieram na tym kim jest poza programem, bo w nim faktycznie nie zdążyła za dużo pokazac
  • Odpowiedz
@rogata5000: Dla Ciebie jako kobiety nudna, ale zachowanie uczestniczek pokazało tak naprawdę jak Karina działa na inne kobiety. Zaczyna się nagle szukać swojego partnera, a później nie spuszcza się go z oka. Takich kobiet nie lubią inne kobiety, takie kobiety często nie mają koleżanek. Natomiast dla mężczyzn taka kobieta jak Karina to dla wielu spełnienie marzeń. Znów nawiązuje do jej wejścia i reakcji tym razem ze strony męskiej. Dlatego z racji
  • Odpowiedz