Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@windows95: gdyby naród żydowski nie tułał się po całym świecie, tylko przez tysiące lat miał jedno swoje miejsce, to też nie miałby takiego problemu jak Polska.
W tej chwili naród żydowski jest terrorystycznym okupantem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@boskakaratralalala: Raczej mało jest takich narodów które mają swoje miejsce od tysięcy lat. Naród żydowski nie jest okupantem, bo Arabowie w Palestynie sami nigdy nie mieli własnego państwa, tylko zawsze byli mniejszością.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: Żyjesz w bańce, Izrael to część zachodniego świata i zachodni obywatele będą go popierać. Natomiast na Wykopie jest dużo osób o wschodniej mentalności i zamordystów pod tagami takimi jak #konfederacja i oni kreują błędne wyobrażenie, jakoby to Izrael był tymi złymi i Ci się po prostu ich propaganda udzieliła.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: Śląsk mamy podbnie długo co izrael swoje ziemie i zobacz jaki tam jest prbolem z ruchami niepodległościowymi.

Żydzi nie przebierają w środkach, ale gdybyśmy byli na ich miejscu, zrobilibyśmy to samo. Hamas wykorzystuje cele cywilne i specjalnie przeprowadza ataki z miejsc gdzie jest najwięcej cywilów. Hamas wygrał wybory w strefie Gazy... Nie dziwię się że Palestyńczycy traktują Izrael jako najeźcę (bo tak jest) ale obecne działania Palestyny ciężko określić
  • Odpowiedz
@R187: ja jestem liberałem i nie wyobrażam sobie popierać Izraela. Nie pałam miłością do terrorystów z Hamasu, ale Izrael zamknął Palestyńczyków w getcie i traktuje ich jak zwierzęta. Obrzydliwy naród, pełen fanatyków i narodowców, bardzo podobny do polski
  • Odpowiedz
@Bounty: Wystarczy wprowadzić w Palestynie politykę jednego dziecka i po jakimś czasie nie będzie już powodu do toczenia konfliktu.
  • Odpowiedz
@R187: #!$%@?ło cię? Chcesz kazać ludziom mieć ograniczoną ilość dzieci, żeby było więcej Żydów i po prostu Palestyńczycy wygina? XD Hitler byłby dumny
  • Odpowiedz
@windows95:

Arabowie w Palestynie sami nigdy nie mieli własnego państwa, tylko zawsze byli mniejszością.


Twoje kłamstwa są do zweryfikowania w kilka sekund po wpisaniu w Google. Staraj się bardziej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Davidozz: Nie mniejszością w sensie że jest ich mniej, tylko zawsze byli tylko jedną z grup etnicznych zamieszkującą brytyjski mandat Palestyny. Nie mają i nie mieli własnego suwerennego państwa.
  • Odpowiedz