Wpis z mikrobloga

@bobiczek: jest multum portfeli mające +10 tys BTC i ktoś za nimi stoi, przypominam też, że w krypto siedzi masa przestępców, sam Bitbay powstał ponoć przez ludzi ze światka przestępczego.

Pamiętam też ja w 2013-2014 roku było sporo morderstw, nawet na naszym podwórku z bitmarket.pl który upadł i zakosił setki miliony zł, ponoć jeden z założycieli został zamordowany.
Moim zdaniem Elon stąpa po cienkim lodzie, naraża się potężnym osobom.

są grubsze
Źle też robi dla samego BTC, naraża się wielu grubym rybom, jak tak będzie dalej to coś czuję, że mogą być na niego zamachy.


@To_The_Moon: XDDDDDDDDDDDD

Mamy nieuregulowany rynek i ktoś będzie płakał, że rynek jest manipulowany?

Chyba tylko skończony kretyn kładze w krypto hajs, którego nie może stracić.

Chyba czas sprzedawać, bo coraz więcej "ekspertów", co znają się na inwestowaniu jak świnia na gwiazdach XD
Myślisz że byle łachudra może sobie zabić elona muska?


@volodia: prezydenta USA i innych przywódców świata jakoś sie udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy nieuregulowany rynek i ktoś będzie płakał, że rynek jest manipulowany?


@martwykotek: bardziej mi chodziło tępaku o to, że jeśli elon manipuluje tym rynkiem to może znaleźć się ktoś kto również będzie chciał nim manipulować a Elon mu w tym przeszkadza.
bardziej mi chodziło tępaku o to, że jeśli elon manipuluje tym rynkiem to może znaleźć się ktoś kto również będzie chciał nim manipulować a Elon mu w tym przeszkadza.


@To_The_Moon: zmień dilera kolego XD

nie pamiętasz pewnie które banki rzucały kursem BTC jak szmatą w 2016 i to nie za pomocą tweetów czy fake newsów.

10% w dół jednego dnia i już jesteś obsrany, że Elon manipuluje rynkiem XDDD nie wiem