Wpis z mikrobloga

@LoginInnyNizWszedzie: bawi mnie to mieszanie języków, bo koło przełomu wieków jak bylam dzieckiem to też było modne tak mieszać, chwalić się znaniem języka i byciem światowym. Może nie aż do takiego jak Julki nauczone tego pewnie od Lexy na youtube, ale ciągle mi się tak kojarzy
  • Odpowiedz
@LoginInnyNizWszedzie: Kurła ja to bym zrobił tak. Też owalił się na łyso, opowiadał jak to popieram blm, lgbtq pokazując przy tym blizny z protestów. Wiadomo że po czymś takim by siadło. Po r&chańsku zakładając koszulkę patopatriotyczną (wcześniej przygotowaną żeby nie było że mam luki w planie) powiedziałbym że tak na prawdę mam tylko Korwina i Konfę w sercu a Jezus Chrystus jest Królem Polski.
  • Odpowiedz
@ghost18: znając dzisiejsze standardy to po takiej akcji mogłoby się jej "odwidzieć" i padło by oskarżenie o gwałt.

A nasze przepisy dotyczące "doprowadzenia podstępem do czynności seksualnych" by tylko czekały na taki przypadek xD.
  • Odpowiedz
@BrockLanders: Cholibka, faktycznie. Czyli trzeba dodać jeszcze sposób Charliego Sheena czyli lojalkę przed akcją. Zawsze to jakiś argument w razie czego. A i tak dupa nie jest w pełni kryta
  • Odpowiedz