Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 87
199 902 + 224 = 200 126

Przemysław Mostowiak


Traska ogarnięta celowo, żeby prowadziła przez jak najwięcej mostów i kładek nad rzekami - głównie Wisłokiem i Sanem. Razem było ich około 50 (licząc tylko takie sensowne, nie 2m przepusty). Polecam wejść na Stravę na kompa i zobaczyć sobie naniesione zdjęcia na mapkę. Ogólnie rewelacyjna zabawa - jedna z najfajniejszych tras, bo co rusz jakiś nowy most czy też przeprawa promowa. Niestety akurat promy były tego dnia nieczynne (majówka).

Poza tym kilka razy deszcz, grad, ujeby, wiatrołomy i literalnie drogi których nie było, mimo że mapa twierdziła inaczej. Modyfikując trasę, żeby nie jechać przez rezerwat przyrody Wilcze i okolice, które nie miały dróg, to szalenie polecam przejechać się tą trasą wzdłuż rzek. Kiedyś pojadę sobie ją raz jeszcze przedłużając i dokładając jeszcze więcej mostków - tak dla sportu.

#rowerowyrownik #kwadraty #100km #200km #metaxynarowerze
Pobierz
źródło: comment_1620919628GpjkE6Kbn1jC4h4NIPgaK8.jpg
  • 6
@booolooo: tak naprawdę najgorsze w tym jest ogarnięcie się na pociąg. Jak jadę do domu to mam totalnie wywalone - myjnia i rower jak nowy, a ubrania do pralki. Jak jadę na pociąg, to rower też zwykle ogarnę (jak tylko zdążę i jest myjnia), ale siebie staram nie uświnić, żeby pociągu nie brudzić i nie wyglądać jak menel.
@metaxy: ten etap mam przed soba, ale z podpowiedzi opcji myjni przed pko skorzystam takze dzieki ( )

Bo juz na lipiec/sierpien mam trasy z posilkowaniem sie pkp, bo na poziomie obecnym 70-80km to sufit.