Wpis z mikrobloga

@marcel1337: farmy to tylko czesc pomyslu o ile pamietam, sa jakies przymiarki do otwierania bazy na maticu, jak sobie zerkniesz na dex harmony, to sa tam jakies aktualizacje, gierki NFT itd.
% sobie lataja i beda latac, multiplier tez bedzie leciec w dol bo emisja bedzie sie zmniejszac. Potem postawia single poole itd
@marcel1337: Ja się bawię w farming na Mochi, na razie zbyt wcześnie jest żeby mówić, że token umiera bo istnieje ile? Półtora miesiąca?
Poza tym Mochi jest zależne od tego jak się zachowuje ONE. A tam na razie trwa korekta od dłuższego czasu.
@marcel1337: ja farmię w Panther, kurs spadł z 5$ do 1.3 $. (Kupilem nieco za ok. 2$ ) Projekt ma 2 tygodnie. Mimo wszystko ciągle tam siedzę z myślą, że w końcu odbije. No i 1300% APR na farmie robi swoje.
Panther


@le_banana: > It means every action "swap, add Liquidity, deposit, harvest, withdraw, stack, unstack" have 5% tax

O cie #!$%@?.. to jak chce wrzucic srodki, to musze zrobic
Zalozmy pool bnb - panter bo ma 1200%
swap na panther - 5%
nie wiem czy przy dodoawaniu liquaidty sie placi czy tylko przy stakowaniu, ale zalozmy ze tylko stack - 5%
unstack -5%
zamiana z pantera na cokolwiek - 5%

RAZEM
@marcel1337: ale ja to wszystko wiem, system nagradza holderow podobnie jak w safemoon i zapobiega pump dumpom. w ciagu 2 tygodni zebralem tego wiecej niz zainwestowalem (bylo tez wieksze apr). no i slippage przy transakcjach jest przez to mniejsze. jak btc spada, niekoniecznie ludzie z farm bedą spieprzac. cos za cos. szkoda tylko ze cena spadla ( ale nie po newsie elona, tylko ogolnie), potrzymam jeszcze z miesiac z ciekawosci, zobacze