Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak mozna byc za Normanem w tej walce. Patrzcie na to przyszlosciowo i nie sugerujcie sie tym czy lubicie Kasjusza czy nie. Jak wygra Parke to co to zmieni? Krol bedzie musial spokorniec, a Palka bedzie toczyc nudne walki z Popkiem czy innymi pseudo zawodowcami nie dajac nam zadnej rozrywki. Wyobrazcie sobie teraz, ze wygrywa Kasjusz. Nie dosc, ze po walce zwyzywa wszystkich hejterow, bedzie sie smiac z Sida, Anala czy Wiewiora to tak mu ego #!$%@? w kosmos, ze zacznie wyzywac Szpilke, Ugonoha albo jeszcze innych piesciarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawdziwy koneser dymow bedzie kibicowac na gali Kasjuszowi, Ferrariemu i Muranowi. Jedyni zadymiarze, a reszta kaput ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
bartexx96 - Nie wiem jak mozna byc za Normanem w tej walce. Patrzcie na to przyszlosc...

źródło: comment_1620911282o5bO2QfFCibQZKnDbYvtYZ.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@bartexx96: W pełni się zgadzam. Kasjuszowi #!$%@? kompletnie jak wygra i to tak pozytywnie. Jak przegra to się będzie musiał odsunąć w cień. Ten cały team króla, to o kant dupy rozbić. Sasza by dostał w pierwszej rundzie od Krychy. A jak wygra Parke? Dostanie walkę z Popkiem. Dla mnie Popek jest tam zbędny, bo przychodzi tylko po hajs. Odbębnić swoje na konferencji i tyle. Nie wiem po co go biorą.
  • Odpowiedz
Prawdziwy koneser dymow bedzie kibicowac na gali Kasjuszowi


@bartexx96: Wybacz, ale kasjo jest już jak zdarta płyta i tego już nawet nie słucha się przyjemnie co cringowo.

Wczoraj miałem nieprzyjemność oglądac f2f i całość to było dno

A TY #!$%@? JESTEŚ #!$%@?Ą

hehe nie ty jesteś

SOK MAJ BALS #!$%@?

ye ye ty #!$%@? jestes

TY JESTEŚ #!$%@? #!$%@?


I tak przez cały okres trwania fejsa.
  • Odpowiedz
@bartexx96: typie przecież to komu kibicujezz nie ma żadnego wpływu na wynik xD to czy wygra czy przegra stanie się niezależnie od tego kto będzie mial więcej kibiców xD a ty piszesz jakby co ludzie mieli jakaś moc sprawczą xD
  • Odpowiedz