Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #ethereum

I co? Mówiłem że wszystko przekupione technicznie i będzie głęboka korekta? Mówiłem że BTC trzyma rynek za pysk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W godzinnym widać już odwrócenie trendu na dywergencji w RSI w ETH, aw dziennym dalej ETH dalej jest w trendzie rosnącym (w przeciwieństwie do wciąż wskaznikowo spadajacego #bitcoin ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), ale dalej uważajcie gdzie pakujecie łapki. Bo jak po takich dipach oscylatory dalej wiszą na poziomach 40-60 (w zależności od okresu świecy) to dalej mamy że zbyt przekupionym rynkiem - trochę wzrośnie, ale będą kolejne korekty.

I to niezależnie od twittowania.
  • 12
  • Odpowiedz
@wojcir:
Pisałem to samo dzień temu iw paru komentarzach ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oscylatory nie są idealne, ale bardzo dobrze pokazują kiedy rynek osiąga breaking point i szykuje się do zwaly - a wszystko wiszace w okolicy 80-90 RSI jest breaking pointem
  • Odpowiedz
@Rupoma64:
BTC wyraźnie brakuje już sily się podnieść, także myślę że nie. Wcale nie jest wykluczone że gramy już teraz w końcówce hossy. Gdzieś wczoraj widziałem predykcje wsparcia ostatecznego w rejonie 48-45k, i jeśli typ ma rację to po przebiciu tego wsparcia żegnamy się z hossa. Potrzebny byłby jakiś fundamentalny impuls, który by znowu odkrecil kurek z gotówką płynącą do systemu.

I tu właśnie ma znaczenie BTC jako hamulcowy całego
  • Odpowiedz
@adomimodam: a nie jest tak, ze wystarczy zeby btc nie spadał, a inne będą mogły rosnąć? Wydawało mi się że tak wlasnie było w ostatnich tygodniach, a dopiero przy wyraznym spadku btc przekłada sie to na cala reszte
  • Odpowiedz
@Rupoma64:
Gdyby tak było, to spoko. Tylko kontrakty się w końcu będą kończyć, ludzie będą wyjmować pieniądze z rynku (albo wkladac w inne projekty hajs z BTC), Elony będą #!$%@? od rzeczy xD

Bez przypływu świeżej gotówki BTC nie będzie mógł utrzymać ceny. Może zjazd na BTC będzie powolna agonia i faktycznie potrwa do końca roku, ale osobiscie mam w planach jeszcze kilka kolek i tez wyjmuje pieniadze w wakacje.
  • Odpowiedz
@adomimodam: niezly jestes gosciu, popisz sobie jeszcze jakieś specjalistyczne wysrywy, 2 dni temu pisałeś, że to koniec korekty

#smiesznekreski z rana mówią (na godzinnych świecach przynajmniej) że trend się zmienił i mamy koniec tej korekty w #kryptowaluty

także zastanów się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I co? Mówiłem że wszystko przekupione technicznie i będzie głęboka korekta?.
n.....n - @adomimodam: niezly jestes gosciu, popisz sobie jeszcze jakieś specjalistyc...

źródło: comment_16208947470p8EsbK0dvbvy1s9lQlYkH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz