Wpis z mikrobloga

Uchodząca za dobrej jakości firma Lacoste pokazała właśnie co zaserfuje nam na jesienna ramówkę.

Główna bohater Lacoste - Louise Trotter projektując nadchodzącą kolekcję nie bała się eksperymentować.
W końcu aby zwrócić na siebie uwagę trzeba projektować coraz bardziej pokręcone rzeczy.
Sama projektantka wypowiada się o nowej kolekcji tak: „Uchwyć aktywny styl życia, którym dzielimy się dzisiaj i który rozmywa się między życiem domowym, pracą i zabawą”.

Premiera za kilka tygodni.

Kruszyn99 - Uchodząca za dobrej jakości firma Lacoste pokazała właśnie co zaserfuje n...

źródło: comment_1620879830zLAZTHZFCqs5gPgQAggLji.jpg

Pobierz
  • 61
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@Kruszyn99: ja podpowiem co chodzi w takich pokazach kolekcjach ,ma to pokazać kunszt pracy wizjonera(nie jakiejś tam tkaczki),jego wyobraźnię jego odwagę w świecie mody,logicznym jest że nikt tego tak nie będzie nosił i rzadko kiedy dkaie ubrania są hurtowo sprzedawane,to ma budować markę wizjoera projektanta aby później móc drożej sprzedawać ubrania te hurtowe.oczywistym jest że tylko ludzie w świecie mody docenia taka pracę(nie jestem to ja ale mam znajomą w tym
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Landmark: to jak z porsze czy ferrari ,wiesz że są mechanicy wiesz że są części drogie tanie nie ważne,nie wiesz jak jest zrobiony taki samochód nie interrsuje cię to,jest drogi(i ok to potęga marketingu),zbudowali markę i płacić trzeba.chciakem pokazać na czym polegają pokazy ,niektórzy myślą że to co widzimy w fashion TV idzie na linie hurtowa
@Landmark: to jak z porsze czy ferrari ,wiesz że są mechanicy wiesz że są części drogie tanie nie ważne,nie wiesz jak jest zrobiony taki samochód nie interrsuje cię to,jest drogi(i ok to potęga marketingu),zbudowali markę i płacić trzeba.chciakem pokazać na czym polegają pokazy ,niektórzy myślą że to co widzimy w fashion TV idzie na linie hurtowa


@jarzmo_przyszlosci ty gościu ale takie ferrari czy lambo mają design samochodów które podobają się zdecydowanej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KochanekAdmina: te ubrania też mają design ja chciałem tylko pokazać czym są takie pokazy dla zwykłych zjadaczy chleba.Janosobiscie piętnuje każdy samochód sportowy a kocham terenówki.A za login masz plusa.