Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 36
197 528 + 108 + 69 + 55 = 197 760

Kilka ostatnich tras rowerowych.

108 - Pierwsza moja wycieczka z dwóch różnych punktów oddalonych od siebie o kilkadziesiąt kilometrów. Start z Piotrkowa Trybunalskiego (gdzie akurat miałem podwózkę samochodem razem z tatą, który akurat tam jechał). Następnie niebieskim szlakiem pieszo/rowerowym o dumnej nazwie "Szlak rzeki Pilicy", który kończy się w miejscowości Krzętów. Ogólnie trasa to była ciężka przeprawa dla mnie, zaczynając od braku należytej rozgrzewki zaraz po rozpoczęciu jazdy (tylko danie w palnik co skutkowało dosyć wysokim tętnem przez całość trasy oraz ogólnym brakiem sił), użądleniem jakiegoś owada w nogę, kilku gleb na piasku spowodowanych niewypięciem z pedałów, ulatniającym się powietrzem z przedniego koła na 60km do końca (mikro dziurka no boku opony), ciągłej jazdy pod wiatr (a jakby inaczej, super planowanie) oraz końcem zapasów wody na +- 30km do celu (brak otwartych sklepów w mijanych wioskach, choć tu mogłem sam zawinić bo dokładnie nie sprawdziłem na mapie, a tylko wypatrywałem po drodze). Wróciłem styrany psychicznie i fizycznie, ale chęci nadal nie brakuje. Teraz przynajmniej wiem jakich błędów już starać się unikać, więc myślę, że będzie tylko lepiej :).

69 - Odblokowywanie kwadratów na południowym zachodzie na leśnych scieżkach

55 - Dzisiejsza trasa z odblokowywaniem kwadratów na zachód od domu. O ile w pierwszą stronę jechało się przyjemnie i lekko, tak powrót pod wiatr dał w kość i wpłynął na średnią :)

Przy okazji przedostatniej trasy udało się odblokować niebieski na 21 kratek. W planach jedna trasa 110km w celu powiększenia niebieskiego o jedną kratkę, tylko czekam na dobrą pogodę w weekend. A później już tylko długo kręcenie...

Total tiles: 825 (+13)
Max cluster: 436 (+15)
Max square: 21x21 (+2)

#rowerowyrownik #kwadraty #wykoptribanclub

Skrypt | Statystyki
źródło: comment_1620845880cTkioBlRMCa1P1hfanKEIU.jpg