Wpis z mikrobloga

@uzamkniete: Hyballa radził sobie lepiej póki piłkarze nie zaczeli odstawiać maniany.

Sobolewski miał jedna taktykę - podaj do Furmana i niech się on martwi co zrobić z piłką.
Odszedł Furman i gra się skończyła.

Sobolewski nie ma żadnej wizji, żadnego konceptu i z cały szacunkiem nie nadaje się na trenera Wisły.
Został lub zostanie zatrudniony tylko i wyłącznie dlatego, że to kolejna legenda. Nie dlatego, że się nadaje.

A ile na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uzamkniete:

Brzęczek jako trener klubowy radził sobie nieźle.


Miał jeden dobry sezon w Wiśle Płock, która miała kadre pierdyliard razy mocniejszą od Wisły Kraków. W poprzednich klubach mówiąc delikatnie raczej sobie nie poradził. Już wolę inwestować w Sobolewskiego.
Drogi @MultiSamuelson: powszechną wiedzą jest to, że nie jesteś lubiany na tagu. Ja mimo to nie chciałem brać w tym udziału. Ale dzisiaj trzeba to mocno podkreślić. #!$%@? głupoty.

Nie ma ani JEDNEGO argumentu przemawiającego za Hyballą. Dziękuję.
@uzamkniete: No na pewno jest więcej argumentów przemawiających za Sobolem czy Wuja? xD

Nie lubią mnie bo choć jestem #!$%@?ącym pesymistą to mam nie rzadko rację.
Ale rozumiem Twoją awersje wobec mnie.
Dobrze, że sam jesteś super i masz zawsze rację.
Tego się trzymajmy :)
@Matioz: Czyżby to multikonto @MultiSamuelson ? :D

#!$%@? głupoty w wielu kwestiach. Bierze w obronę skompromitowanego trenera, który #!$%@?ł dobrą atmosferę, której impulsem było jego przyjście do klubu.

Sobolewski - pewnie jest #!$%@? trenerem. A co jeśli nie jest? Trenował jeden klub z bardzo skomplikowanymi strukturami wewnętrznymi. W pewnym momencie przyszedł nowy dyrektor sportowy Paweł Magdoń xD z zerowym doświadczeniem i zaczął wtykać we wszystko palce. Pierwszy sezon, w którym Sobol
@uzamkniete: Jest ultra #!$%@? trenerem bez koncepcji, co pokazywał nawet jako asystent. To jest trener do Stali Mielec. Oh, wait...

Brzeczek byłby ok, gdyby nie był wujkiem Kuby. Wtedy byłby już totalnie rodzinny klub.

Dunajska Streda.
@uzamkniete:

Dunajska Streda, od Lipca 2018 do Stycznia 2020, średnia punktowa 1,89 wg. Transfermarkt.
Wyeliminował na przykład Cracovie z Europejskich Pucharów (Wiem żadne osiągnięcie xD )

Powiedziałbym, że całkiem dobry wynik jak na tak skompromitowanego trenera.

Nie przeczę, że Hyballa jest trudnym człowiekiem. Nie przeczę, że nie spowodował tarć w szatni itd. Nie wiem o ile w jego ostatnich roszadach kadrowych nie jest spowodowanych jego irytacją w związku z tym co