Wpis z mikrobloga

kłamstwa na temat tego kraju wynikające tylko i wyłącznie z uprzedzeń do jego mieszkańców == antysemityzm.


@amantadeusz: Chcesz powiedzieć, że wysiedlenia, burzenie domów, ranienie cywilów i odpowiedzi na rakiety rakietami to kłamstwo i do czegoś takiego nie dochodzi?
  • Odpowiedz
A czym mają odpowiadać? Kredkami?


@amantadeusz: Metodami które nie podpadają pod zbrodnie wojenne.

To, że przeciwnik, którego nazywamy terrorystami, stosuje metody terrorystyczne nie znaczy, że sami mamy do tego prawo. Do tego nawet nie ma żadnego wytłumaczenia na przesiedlenia i bezpośrednie ataki na ludność cywilną.
  • Odpowiedz
Metodami które nie podpadają pod zbrodnie wojenne.


@Wiesmin: Co tu jest niby zbrodnią wojenną, panie ekspercie od prawa międzynarodowego. Zestrzelenie baterii artyleryjskiej? I tak Żydzi obchodzą się z tymi ludźmi jak z jajkiem, bo odpowiadają z chirurgiczną wręcz precyzją, przeważnie uderzając bezpośrednio tylko w budynek, z którego oddano strzały. Co nie jest łatwe przy tak gęstej zabudowie.
  • Odpowiedz
nie interesuje mnie program skrajnej lewicy xD Trudno żeby w kręgu moich zainteresowań leżał pełzający komunizm.


XD
Spoko, widzę że nie tylko w kwestii Izraela nie masz pojęcia o czym piszesz.
@zernicki:
  • Odpowiedz
Zestrzelenie baterii artyleryjskiej?


@amantadeusz: Ostrzał cywilów. Dodatkowo chodzi mi o sytuację gdzie nie odpowiadają ogniem na ostrzał, tylko strzelają do zwykłych cywili, przesiedlają masowo ludność, niszczą domy...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@technojezus: xD Krytykowanie Izraela na lewicy jest popularne od czasu głębokiego PRL gdy skrytykowano broniący się przed najazdem Izrael. Lewica Europejska od zawsze była antysemicka. Tylko amerykańska była po ich stronie.


Czym więc dziwnego jest że komuch ciśnie po Żydach skoro komuchy to robiły od zawsze?

@Herubin: w sumie to nawet nie jest kwestia tego jak lewica ich traktuje tylko bardziej tego że Żydzi aszkenazyjscy chyba od zawsze
  • Odpowiedz
a zarzuty o zbrodnie wojenne, które kieruje wobec Izraela np. ONZ czy MTK o HRW nie wspominając to co? Kłamstwa? XD


@zernicki: Nigdy nie powiedziałem, że Żydzi są krystalicznie czyści i IDF nie skrzywdził żadnego Araba. Natomiast większość narracji typu 'okupacja', 'ludobójstwo', czy 'masowe b-----------e Gazy' są propagandowymi manipulacjami, które łykacie.

Zresztą to już nawet nie jest zwykła propaganda, a w niektórych przypadkach pełny n-------m. Od wczoraj ze 20 razy przeczytałem tutaj, że Hitler jednak miał rację (ciekawe czy co do Polaków też się nie mylił
  • Odpowiedz