Wpis z mikrobloga

No chyba, że czegoś nie wiem i Lis nie ma poglądów lewicowych ¯_(ツ)_/¯


@technojezus: o boże, dopiero doczytałem xd dobra, nie ma sensu w ogóle rozmawiać
  • Odpowiedz
A co ma niby wspólnego Lis z Lewicą? Nie ćpaj tyle bo wszędzie lewactwo widzisz.


@Herubin: @smyl: zapomniałem Lis kojarzy się z prawicą, szczególnie skrajną i dokładnie takie same ma poglądy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@technojezus: KO to nie lewica, Lis to nie Lewica, ale też nie prawica (w polskim znaczeniu). To nie jest tak, że można być tylko prawicą i lewicą. Lis, tak jak KO to raczej centryści, zaledwie trochę na lewo od PiS'u.
  • Odpowiedz
Lis to nie Lewica


@ItsFine: no to nie lewica, co nie zmienia faktu, że ma lewicowe poglądy.
Tak KO to centrum, ale zrobili się ostatnio mocno w lewą stronę światopoglądowo. Tam też masz podziały na lewą i prawą stronę.
Ja nie piszę niggdzie, że lis do partii Lewicy należy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Piękny jest bół d--y części jego tęczowego elektoratu, bo ośmielił się skryrykować Izrael.


@technojezus: co ty p--------z xD na całym świecie to lewica mówi o zbrodniach Izraela, tylko w Polsce się to jakoś odwróciło przez prawactwo nienawidzące Żydów, ale nie widziałem jeszcze nikogo za razem któremu by to przeszkadzało
  • Odpowiedz
Tego się nie spodziewałem!


A dlaczego się nie spodziewałeś? Razem krytykuje Izrael od czasów powstania tej partii.
Zaskoczony jesteś, bo nigdy nawet nie chciało ci się sprawdzić rzeczywistych poglądów polskiej lewicy na temat Izraela, a wiedzę czerpiesz z prawackich fejków. Tak samo jak 90% prawicy w Polsce.
Także uwaga TO PRAWICA JEST PRO IZRAEL, LEWICA W EUROPIE I USA ZAWSZE BYŁA ANTY.
Dlatego Trump zerwał porozumienie z Iranem, bo Izrael tak chciał,
  • Odpowiedz