Wpis z mikrobloga

Sporo tutaj znawców perfum, a ja już wysiadam od wąchania, mama nie nadąża z lepieniem pierogów na uspokojenie. Panie w Sephorze i Douglasie uciekają na zaplecze jak mnie widzą. Nie potrafię znaleźć dla siebie perfum na wiosnę/lato. Drugi rok szukam i jak zwykle zostaję w klimacie, Bvlgari Omnia Crystalline czy CK in2U, bo są akceptowalne, nie super, ale za taką cenę zwyczajne ok. Potrzebuję czegoś czym nie pachnie połowa miasta, odpada Miss Dior, Armani Si, YSL Mon Paris, Gucci Guilty pour femme, Versace Bright i pewnie ze sto innych, których nazw już nie pamiętam. Odpada słodycz landrynek. Zaciekawiły mnie szyprowe, ale naczytałam się o nich jak wściekła i już nic nie rozumiem. Pani w Douglasie wyskoczyła z mieszanką bergamotki i grejpfruta Joe Malone, to było coś bardzo fajnego, z męską nutką, co mnie ujęło ale potem mi powiedziała, że to będzie 900 zł, więc umarłam. Maksymalny budżet, to 400 zł za 50 ml. Gdyby wpadło Wam do głowy coś wyjątkowego, to będę ogromnie wdzięczna jeśli się ze mną podzielicie!

#perfumy #zapachy #zapachkobiety #mirekpomusz #mirabelkopomusz
  • 23
@linca_pau: to ja pozwolę sobie dorzucić trochę uniseksów, które mogą zainteresować:
4711 Remix Cologne Edition (dość ostre, ale rześkie)
Van Cleef & Arpels - Neroli amara (jestem stronniczy z tymi perfumami, ale jak będziesz mieć okazję - testuj!)
To będzie mało pomocne ale cała seria blue mediterrano (dzisiaj mam na sobie np Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia i jestem zakochany)
Maison Margiela Replica - Flower Market / Under The Lemon
Jak znajdziesz tego złotego grała to daj znać, mam ten sam problem:o ostatnio zamówiłam Saint Julep z House of Merlo jest wiosenny cyrusowo ziołowy jednak okazl się trochę za słodki, spodobały mi się zapachy z Aqua Alpes, tylko nie pamiętam już ich numerów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@linca_pau: cieszę się że mogłem pomóc (ʘʘ) daj znać po testach czy coś Ci podeszło! :D
Ps tak dodam, że moim złotym gralem z tej listy jest neroli amara ;)