Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z #gorzow potrzebuje pomocy, liczę na #wykopefekt ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zginął kotek, jakimś cudem udało mu się prawdopodobnie uciec z auta. Przyjaciółka dopiero co się tam wprowadziła, także możecie też poradzić gdzie najlepiej powrzucać ogłoszenia na fb. Wrzucam zdjęcie kotka i w komentarzu trasę, która została przejechana autem, kiedy kicia mogła uciec. Kotek przygarnięty stosunkowo niedawno i nie został zaczipowany ;_; pomóżcie znaleźć Lunę #koty #kot #gorzowwielkopolski
kinga-pusia - Mirki i Mirabelki z #gorzow potrzebuje pomocy, liczę na #wykopefekt ( ͡...

źródło: comment_162076394434swUT2j0yT0Q41trJAMnq.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Opportunist: No właśnie w tym jest problem, że przez cały czas ktoś był w aucie. Dwie osoby były z przodku, a kot z tylu w transporterze. Auto całe przeszukane i nic. Ciężko stwierdzić jak i kiedy się wymknął.
  • Odpowiedz
@Opportunist: Też ciężko mi to zwizualizować, takie info przekazała mi przyjaciółka, a że chodzi o kotka, to chciałam jakkolwiek pomóc. Te transportery torby oprócz zamka mają tylko rzep na końcu, także mój kot bez problemu się z tego wydostawał.
  • Odpowiedz
"Przyjaciółka dopiero co się tam wprowadziła,"

Tu już historia zaczyna być podejrzana, do tego miasta nikt się z własnej woli nie przeprowadza :)
  • Odpowiedz