Wpis z mikrobloga

#bekazrapsow #rap #hiphop #interpretacja #heheszki

Dzisiaj czas trochę pognić z OLD SCHOOLu, bo czemu by nie?

Dawid Obserwator X Dedis X Intruz --> ŚWIĘTA TRÓJCA PODZIEMIA, reaktywacja OLD SCHOOLU

Kawałek: "Raport z rejonu"


-------------------------------------------------

dzisiaj każdy dobry raper daje Multiemu te featy

kiedyś Multi przez raperów byłby tylko kur bity


Interpretacja: Autor tekstu nie może znieść tego, że można być cywilizowanym człowiekiem i nie bić innych ludzi bez powodu. Jednakże wytłumaczenie tego możemy znaleźć w refrenie: "jak zobaczę sporo bólu – to opisze w rapie". Autor przez pewną zmianę standardów, nie może zebrać wystarczająco materiału pod nowe kawałki.

-------------------------------------------------

Chada obudź się i powiedz, co jest kur
tu nie tak
skoro Tymek jest raperem, czy ja jeszcze robię rap?


Interpretacja: Autor tekstu próbuje uzyskać odpowiedź od wielkiej ikony polskiego rapu. Prawdopodobnie obawia się, że przez inną osobę uprawiającą tę samą profesję, wartość jego pracy może dramatycznie spaść. Wiecie, to jak gościu na koparce, który wstydzi się za innego gościa na koparce, który odwalił jakąś manianę trzy miejscowości dalej.

------------------------------------------------

nie mam zapisane w genach żeby robić te muzykę

może nie skoczę jak Magik, ale za nią oddam życie


Interpretacja: Autor tekstu nie chce się zabijać, ale chce się w pełni oddać muzyce. To bardzo dobrze. Samobójstwo nie jest rozwiązaniem i nawet z tego nie zażartuję, bo życie jest cenne.

-------------------------------------------------

znowu ziomal do mnie mówi Dedis zrób coś pod publikę

jak masz dawać takie rady wolę żyć tu na kredycie


Interpretacja: Autor ma silny kręgosłup moralny. Nie zamierza robić rzeczy ku uciesze tłumów. Nie pasowałoby to do jego misji. Zastanawiam się jednak skąd raperzy biorą tych kumpli od ch*jowych rad.

--------------------------------------------------

same geje na rejonach, jeszcze pchają sie do rapu

czaisz, homo jest na scenie i zarabia z tego papu


Interpretacja: Autor tekstu jest wyraźnie zaskoczony, że ktoś próbuje szczęścia w tej samej profesji, ale bez pozwolenia samego autora. Nie pasuje to do jego wizji rapu, jako misji humanitarnej, która polega na noszeniu ludziom najprawdziwszej prawdy objawionej, niczym świeżo wyciągniętej z Góry Synaj. Poza tym geje źli.

---------------------------------------------------

kiedyś to nie do przyjęcia, teraz żaden nie napisze

rap ma łączyć a nie dzielić – o przepraszam, rzygło mi się


Interpretacja: Autor prezentując słuchaczowi pełną gamę negatywnych emocji, postanawia w końcu postawić kropkę nad "i". Otóż autor posiada inny pogląd na rap i na pewno nie chodzi w nim o "łączenie się", które prowokuje u autora metaforyczne wymioty.

Podsumowanie: Geje i jutubery złe. Wszyscy są źli i sztuczni, wszyscy mają zamknięte usta, tylko ja jestem najlepszy i najprawdziwszy.
Ocena tej części tekstu: 3/10
Ocena kawałka: 7/10 - bo kawałek jest naprawdę niezły, dobrze się go słucha.

Podsumowanie memem:
Haramb3 - #bekazrapsow #rap #hiphop #interpretacja #heheszki

Dzisiaj czas trochę p...

źródło: comment_1620758324BCgP0uIBTdj5mNFjQkXyYb.jpg

Pobierz
  • 4
@Haramb3: ps. OP ma 6 lat i zapier**la po lody ekipy o szóstej rano.

Żabson&Tymek&Young Multi 24/7, wiadomka, czasem odpalę sobie Dawida Kwiatkowskiego

A z dwójki Martin Schmitt vs Sven Hannawald wolę tego pierwszego. Pozdrawiam.
@DildoShwaggins: najak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie zainspirowała mnie ta seria z raperami czytającymi kawałki innych raperów, ale że jestem tylko boomerem, to przepuściłem to przez boomerskie sito.

Btw. Polecam odcinek z Peją, jeśli nie widziałeś, bo był tam zabawny plot twist