Wpis z mikrobloga

@MG78: mogę polecić firmę Goldsun z Zamościa. Dojadą tam.
Jest taniość, ale trzeba im patrzeć na ręce (a najlepiej kierować co jak ma być). No i jeszcze mogę coś dostać za refa jakbyś się zdecydował.
@majk3l: To trochę słabo polecać firmę, której musisz patrzeć na ręce i mini kierować xD
@MG78: Najważniejsze jest ułożenie paneli u nas najbardziej opłaca na północ, ale wschód-zachód także daje radę.
Najważniejsze, to nie dać się nabić w butelkę i zgodzić na panele inne niż monokrystaliczne.
Ja miałem doświadczenie z firmą na C i nie mogę jej polecić. Straszny bałagan w dokumentacji, umowa "zginęła" im, następnie próbowali mi wcisnąć falownik
@MG78: Policz sobie dokładnie, są poradniki jak obliczyć zapotrzebowanie, z reguły bierze się zużycie z 2-3 ostatnich lat, duże znaczenie ma kierunek w jakim będą ustawione panele i kat nachylenia dachu, wybiegnij w przyszłość parę lat, może dojdzie płyta indukcyjna, terma elektryczna, żeby później nie bawić się w dokładanie paneli.
To trochę słabo polecać firmę, której musisz patrzeć na ręce i mini kierować xD


@tRNA: wierz mi, że to mniejsze zło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak im powiesz co mają zrobić i jak to tak zrobią. A jak im nie powiesz to zrobią po swojemu. Też będzie mniej więcej dobrze, ale nie doskonale.

Tak jak mówiłem - cenowo wypas.
@MG78 ja mogę śmiało polecić firmę Sun Solution, są z okolic Włoszczowej, ale działają w całym regionie. Wykonywali dla mnie całkiem sporą instalacje (74kW) i powiem szczerze że poziom wiedzy i dbałość o detale mnie zaskoczyła mocno. A i cenowo wychodzili atrakcyjnie