Wpis z mikrobloga

#telefony #smartfon
Mirki doradźcie.
Chce kupić telefon tak ~ 3,5 k.
Wymagania: bateria wytrzymała (!), NFC, na aparacie mi nie zależy. Chciałabym telefon na min 3 lata.

Myślałam o iPhone. Ale nie miałam nic wcześniej applowskiego i nie wiem czy będą wszystkie apki działać. No i jak wcześniej patrzyłam, to iphone 12 128 gb był za 3600 zł, a teraz to min 4200 zł. Najchętniej jakiegoś Samsunga bym wzięła, ale kiepskie opinie mają te nowe Samsungi jeśli chodzi o baterię. Nie chce Xiaomi.
Jakieś porady?
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damroka17: iPhone nie ma wytrzymałej baterii to od razu odpada. Ja sobie sprawiłem szajsunga m51 którego bateria trzyma dwa dni przy intensywnym używaniu xD ale to w sumie tylko dla baterii kupiłem, bo nic z flagowcow nie oferuje nawet zbliżonego czasu działania na jednym ładowaniu (°°
@damroka17: narazie najblizej mi do s21 zwyklego, bo podobno najlepiej z tej serii bateria trzyma wbrew pozorom xD. Gdzies tam dalej iphone 12 jakby w dobrej cenie sie znalazl, ale nie lubie iOS. A tak to nic xD

ps. wbrew pozorom, straszna szkoda, ze usa wykonczylo huawei jako marke telefonow. Bo sprzetowo wszystko mi tam siedzialo - bateria, aparat, budowa. Gdyby nie to, juz dawno na P40 pro bym smigal