Wpis z mikrobloga

no wlasnie ze nie w ofercie jest gwarantowana predkosc maksymalna


@cubanczyk: No to o co płacz? Podpisałeś umowę z której jasno wynika, że szybciej niż 20 Mb/s to po prostu nie pójdzie, a nie, że tyle będzie śmigać minimum
  • Odpowiedz
@robertx: czyli jak ktos mi mówi żę tak to pojdzie 20mbit dlatego jest obciete do 20 bo gwarantujemy ci 20 a idzie 5 to sie mylilem >? :D No to żyjemy w dwóch równoległych wszechswiatach.
  • Odpowiedz
@cubanczyk: Tez mam ten internet i w pokoju słabo odbiera 2mb, ale podjechałem bliżej nadajnika i leci ponad 100Mb/s wiec sprawdź sobie bo może słaby zasięg i może warto zastanowić się nad lepszym ruterkiem + antena lte facet. Konsultantów olać nic ci odkrywczego nie powiedzą.
  • Odpowiedz
@aDzidzi: coś dziwne bo nie ma 100Mb maks moze byc 20, do nadajnika mam kilkaset metrow widze go z okna w dachu gdzie jest profesjonalny router z antena na dachu, nie ich, Co śmieszne na telefonie posiadam bardzo dobre połączenie, to tylko karta internetowa. A wiecie dlaczego, bo karty internet mają c-------y priorytet na nadajniku, żeby kliencie telefonów mieli full wypas. to też świat sie dowie jak jesteśmy ruchani (właściciele
  • Odpowiedz
@cubanczyk: Hmm, z priorytetem to nie wiem. Ale faktycznie jak przepnę tą kartę internetową do telefonu to ma gorszy zasięg niż ta telefonowa. Za oknem mam las, drzewa ogólnie słaby zasięg. Ja jeszcze jutro spróbuję nowy ruter huawei B818 + antena zew., jak będzie dalej lipa to szukam innego operatora.
  • Odpowiedz
@aDzidzi: dokładnie oto mi chodzi ukrywają fakt, który zweryfikowałem u człowieka, który ten temat ogarnia. W przypadkach kiedy robi sie korek na nadajniku tną pasma kartom internetowym bo potrzebują pełnej przepustowości dla mms sms i innych usług. Traktują klienta gorzej (tego na kartę) o czym nie informują ani podczas sprzedaży ani w umowie.

Nie jestem zwykłym pieniaczem, mam ich 4 inne numery telefoniczne i jest ok, ale obiecano mi Internet
  • Odpowiedz