Wpis z mikrobloga

@Jabby: To jeszcze nic, będąc uczniem 5klasy szkoły podstawowej pojechałem na wycieczkę w góry. Po kilku godzinach jazdy ja i moi współtowarzysze zaczęliśmy domagać się postoju na siku. Kierowca był najwidoczniej postkomuchem, bo przystanął na parkingu i sam też poszedł się wysikać, koszmar
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jabby: To jeszcze nic, będąc uczniem 5klasy szkoły podstawowej pojechałem na wycieczkę w góry. Po kilku godzinach jazdy ja i moi współtowarzysze zaczęliśmy domagać się postoju na siku. Kierowca był najwidoczniej postkomuchem, bo przystanął na parkingu i sam też poszedł się wysikać, koszmar

@Stallion45:
A co miał się w butelkę odlać czy o co ci chodzi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 411
@Jabby: młodzi razem xdd a pamiętam jak lewacy śmiali się z kuców bo są oderwani od rzeczywistości xdd
  • Odpowiedz
@Jabby: Typowe... Najbardziej za komuną tęsknią nastoletnie zjeby, które ostatnio w kolejce stały po iPhone'a lub buty Nike. Niby młodzieżówka, a w głowach stary, zaślepiony partyjnym bełkotem Janusz.
  • Odpowiedz
@Jabby: to teraz już trzeba tylko chwalić Balcerowicza i uznawać go za jedynego ojca kapitalistycznych zmian, bo jak nie, to jest się lewakiem i komuchem xD?

To ja już wolę gloryfikowanie Wilczka.
  • Odpowiedz