Wpis z mikrobloga

Jeżeli szukacie przyszłościowej krypto pod hodl która nie jest jeszcze spompowana (a będzie, bo ma potencjał, ogromny potencjał) to jest to Terra Luna. W skrócie jest to PoS który ma na swojej platformie wybudowane dwa kolejne krypto-protokoły: a) Mirror Protocol dający ekspozycję na akcje przez krypto, właściwie giełda działająca 24/7 oraz b) Anchor Protocol dający stałe 20% apr za staking. Platforma Terry jest przyszłościowa, w planach jest kolejnych 8 protokołów umożliwiających różne wariacje, jednak wszytskie one są ściśle powiązane z kryptowalutą-matką jaką jest Luna. Dodatkowo, Luna jest już używana w płatnościach, w Korei Płd. 5% obywateli korzysta z niej do płatności. Przyspieszająca adopcja technologii Luny w perspektywie roku jest naprawdę... obiecująca ( ͜͡ʖ ͡€) Wciąż mało? No to najważniejsze: Luna używana jest do mintowania swojego stable coina - UST. Żeby stworzyć np. 10 UST musicie spalić 10 tokenów Luny. W skrócie: gdy rośnie adopcja technologii Luny (np. taki Mirror Protocol właśnie), zwiększa się zapotrzebowanie na UST. Gdy zwiększa się zapotrzebowanie na UST, musimy je zaspokoić paląc Lunę. Oznacza to że Luny z każdym dniem jest coraz mniej --> token Luna rośnie.

Nie jestem doradcą, ale personalnie uważam Lunę za jedną ze swoich najlepszych inwestycji w krypto, fundamenty są solidne a technologia bardzo rozwojowa. Nie mniej, jestem otwarty na wszelki dyskusje i chętnie posłucham jeśli ktoś z Was widzi jakieś zagrożenia dla projektu. Sam jestem załadowany po przysłowiowe bile ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodaję ostatnie interesujące materiały dot. Luny:
https://youtu.be/6fhj4SuYNz8
https://youtu.be/7HLiZxkbxfY

Zapraszam również na młodą, polską telegramową grupkę:
https://t.me/lunatics_polska

Jeżeli ktoś jest chętny na referral na giełdę Binance gdzie Lunę, Mirror Protocol czy Anchor Protocol znajdziecie bez problemu, zapraszam PW.

P.S. Jako że Luna jest oparta o PoS, jest ostatnio jedną z popularniejszych krypto do stakingu, a co najlepsze, za stakowanie Luny co tydzień dostajecie airdrop Mirror i Anchor. Ponadto, gdy wyjdą kolejne protokoły, to pierwsze (initial) airdropy dla stakujących Lunę wynoszą tyle, co 50 tygodni airdropów już normalnego trybu.

#luna #terra #kryptowaluty
  • 8
@NaAdanosa: O co chodzi z tym stackowaniem? Kupuję na binance Lune i muszę trzymać na portfelu np. metamask/trustwallet i za samo trzymanie dostanę mirror i anchor?
Są jakieś wymagania ile tej luny trzeba mieć?
@kenshin985: Lunę najlepiej się stejkuje na ich oficjalnym wallet TerraStation, i tam od razu w prosty sposób można stakować. Nie ma jakby minimalnych wymagań ile potrzeba Luny żeby dostać airdropy, ale ilość ANC i MIR z airdropów jest uzależniona ogólnie z ilością stakowanej Luny. W skrócie: im więcej Luny stakujesz, tym więcej dostaniesz tokenów w airdropach ;)
@Heidi12: Wybierz validatora który: posiada obok nazwy ptaszek (potwierdzony przez Lunę valdiator o wyższym standardzie bezpieczeństwa), validator commision powinno być 0% albo jak najbliżej 0 a delegation return ofc jak największy. Dodatkowo możesz się upewnić że ma 100% uptime. Ja na przykład korzystam obecnie z Terran One, ale inne również moga być. Z tego co słyszałem, za staking u validatora Orion (będzie to jeden z przyszłych protokołów) dostanie się jakieś airdropy