Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #asatomai #idolmaster #idolmastershinycolors #natsuhaarisugawa #anime #pixiv p

Trochę #gorzkiezale na swoje #!$%@? ()

Ja #!$%@? jutro o 8 rano kolejne jazdy po miesiącu przerwy (kwarantanny i inne pierdy). Już piję melisę na uspokojenie, bo nerwica i stres uderzyła mocno, a mam nadzieję, że hydroksyzyna zrobi poprawne brrr i szybko zasnę, a nie że o 6 dopiero chwyci sen (°°

Ehh inni mają wszystko w dupie, nawet na kacach przychodzą jakby nic, a ja mam wręcz ochotę zwymiotować z stresu i wszystkie objawy gorączki bez temperatury, bo muszę 2h pojeździć ()

Pobierz BlackReven - #randomanimeshit #asatomai #idolmaster #idolmastershinycolors #natsuhaar...
źródło: comment_1620669132LGp3LPB97PiiOObm6G3IeY.jpg
  • 7
@BlackReven: Spoko, ja też się stresowałem na jazdach, ale coś tam ogarnąłem i na pierwszy egzamin to poszedłem na super luzie. Na takim wielkim, że aż na łuku przy parkowaniu na kopercie od razu #!$%@?łem w pachołek xD Drugi raz natomiast byłem strasznie zestresowany, ale z placu wyjechałem, tylko szkoda, że na mieście pewności siebie nie miałem żadnej i jeszcze babka mnie na takie #!$%@? skrzyżowanie poprowadziła, no i oblane oczywiście.