Wpis z mikrobloga

siema, orientuje się ktoś czy namedycyne.eu albo biologhelp podaje te najniższe wartości procentowe zakwalifikowanych na lekarski? albo wie z własnego doświadczenia, czy takie 75 z biologii i chemii i 98 z matmy podstawowej starczy na wrocław, gdańsk, kielce lub lublin? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#matura
  • 13
  • Odpowiedz
to chyba tylko na Wrocław, bo tam się liczy matma podstawowa jako 1x, tak samo jak rozszerzenie, w zeszłym roku próg był 80 proc.
  • Odpowiedz
dobra, to chyba zostało mi tylko dalej powtarzać i liczyć, że jakimś cudem dobiję do tych 80% i się załapię. dzięki!
  • Odpowiedz
Gdyby się to utrzymało w tym roku to nie mogłabym narzekać. Ciekawi mnie tylko czy wyniki z tegorocznego LEKu nie pchną UJK w górę rankingu, jeśli ich studenci wypadną dobrze. Jak więcej osób się nimi zainteresuje, to problemy z brakiem obłożenia się skończą, a progi pójdą w górę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oof_nat: UJK podobno jest super, bo mają prostudenckie podejście i nie ma skostniałego typowo uczelnianego betonu. A z wynikami 75/75 dostałbyś się w zeszłym roku na PUM, ŚUM. Do Bydgoszczy i Opola brakowało by Ci naprawdę bardzo niewiele, w zeszłym roku wystarczyło 77/75 (pierwsza to biologia, bo w Bydgoszczy biologia ma przelicznik 0
55, a chemia 0.45)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Castries: to masz jakieś nieprawdziwe informacje, bo moja dziewczyna była jedną z ostatnich przyjętych (i to już 2 tygodnie po rozpoczęciu roku akademickiego w październiku), miała 83 z biologii i 68 z chemii, a punktów 76,25. Jakby ktoś miał 73 i 75 to brakuje kilku punktów nadal
  • Odpowiedz