Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 356
Z racji tego że blackpill został niedawno obalony postanowiłem się przełamać i zagdadywać dziewczyny na mieście.Ostatnia moja nieudana próba rozmowy z kobietą była 2 lata temu i się poddałem,ale teraz mam energię bo to nie kwestia wyglądu( jestem brzydki ) tylko charakteru. Założyłem koszule i idę w miasto, postaram się być pozytywny uśmiechnięty i zagadać np " hejka co tam? "Później napisze rezultaty. #przegryw #blackpill #wychodzimyzprzegrywu
D.....s - Z racji tego że blackpill został niedawno obalony  postanowiłem się przełam...

źródło: comment_16206441058Hvwqvq5ygKzDxGQxLiVMQ.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@Dudleuss: dziś w wiadomościach: poszukiwany mężczyzna w białej koszuli i niebieskiej kamizelce, dopuścił sie wielokrotnego molestowania kobiet
  • Odpowiedz
@Dudleuss:
w tej kamizelce będziesz z góry wrzucony do szufladki ze desperatami po 30 z hajsem zagadujące wszystkie laski na drodze z propozycjami typu „jak będziesz moja dziewczyna to już nigdy nie będziesz musiała pracować”
  • Odpowiedz
@Dudleuss: Dasz radę ;) uśmiechaj się i zagaduj.

A tan wasz blackpill to trochę pier*** Dziś widziałem znajomego. Brak jedynek i połowy zębów. A dziś szedł z dziewczyna 8/10. Koleś poprostu ciagle jakąś atakuje. Jak nie z jakimś pasztetem to z fajna dziewczyna. Tyle, ze nie siedzi w domu i płacze w internetach. Tylko rucha wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz