Wpis z mikrobloga

wracam do tematu butów na motocykl (o ile tak można nazwać 125 ;-) )

Jakiś czas temu pytałem o 'cywilne', ale ostatecznie mają być typowe, turystyczne buty (bo #varadero to w końcu turystyk). Chociaż może 'turystyczne' to złe słowo, ale chodzi o wyższe buty (ale nie przesadnie wysokie, ale z ochroną kostki), z odpowiednimi ochraniaczami do normalnej, codziennej jazdy. I żeby jakoś tam wyglądały z jeansami ;-)

Budżet, cóż.. Coś taniego :-) Patrzę na coś pokroju Rebelhorn Rio, ale nie jestem do nich w 100% przekonany, chociaż cena bardzo zacna ;-)

#motocykle125 #motocykle
  • 8
@husky83: Możesz się śmiać, ale jeżeli chcesz jeździć turystycznie i w przyszłości chcesz większe moto to bierz bez zastanowienia albo sidi adventure, albo toucany od alpine, ew revit discovery. Zależy od rozmiaru stopy. I tak cena jest wysoka, ale to jest prawilny but turystyczny, który też na szutrach się sprawdzi. Żadnych kaloszy nie kupuj. Chcesz to Ci oddam moje. Zero trzymania kostki. Dopiero jak założyłem toucany to zobaczyłem różnicę.
@AdamES: śmiać się nie zamierzam, ale chcę też żyć, a jak żona widziałaby paragon to mogłoby być różnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety z tego samego powodu większego moto też nie będzie, już teraz cały czas słyszę, że mam go sprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AdamES: niestety, ma złe wspomnienia (i nie chodzi o jakiś wypadek czy coś), dlatego jak widzi motocykl to..... No cóż, bywa, ale po tym co przeszliśmy (włącznie z kilkoma sprawami w sądzie zakończone zakazem zbliżania się do nas przez pewnego osobnika) - wcale jej się nie dziwię.
@husky83: mam takie, fajny bucior i w sumie w dobrej cenie https://www.fc-moto.de/en/Ixon-Assault Byłem w kilku miejsach w tym bucie i o ile nie planujesz zrobić trasy 10km to spokojnie nadadzą się, żeby przejść się i obejrzeć co tam chcesz. Są wygodne moim zdaniem. Niemniej, musisz wziąć pod uwagę, że ochrona w takim bucie będzię niższa niż w wysokim, zawsze jakiś kompromis :/