Wpis z mikrobloga

Myślę że czas najwyższy stworzyć znalezisko o tym że Marcin Musiał wraz z kolegami rozjeżdżają polskie lasy autami terenowymi. Trzeba zebrać wszystko sensownie do kupy i jechać z grubasem.
@astri pisałeś że będziesz coś działał, daj znać jeśli wrzucisz.

Warto chyba też poczekać na dzisiejszy wysryw jak @godoto zaproponował
#mocnyvlog
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KKK1337: miałem właśnie nieśmiało zaproponować ale sugeruję wstrzymać się do publikacji dzisiejszego wysrywa moze coś się ekstra pojawi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@godoto: myślę że jeszcze nic straconego, Marcin i tak już ma zmontowane vlogaski, po za tym nawet jakby miał to edytować to każdy doskonale wie że on robi to na o-------l, wszystko czego nie miało być na vlogaskach i tak będzie pewnie
  • Odpowiedz
@KKK1337: no pisałem, że jak skończą off road, robiłem wpis o wszystkim w jednym miejscu zapisywałem na bieżąco projekt i miałem go wkleić i jakby ktoś chciał jeszcze dodać to byśmy go uzupełnili ale się wyrwaliście do przodu to teraz kopcie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@KKK1337: to mogłeś usunąć poranny wpis a ten Royal się wyrwał, jebnął filmik i to wszystko mało profesjonalne i, prawdziwemu druszlakowi nie przystoi wklejanie takich wypocin o Marcinku, jeszcze dodał trzy tagi zamiast dołożyć terenwizja, patologia z miasta i off road, amatorszczyzna
  • Odpowiedz