Wpis z mikrobloga

119 000 - 450 = 118 550

Po dłuższej przerwie od oddawania krwi (ostatni raz oddawałem pod koniec marca br) wypadałoby oddać znowu krew. Nadarzyła się okazja i dzisiaj poszedłem więc do "wampira" stojącego na Dworcu PKS. Cóż... I tak miałem iść. ;)

Przebieg wizyty... Cóż - standard: wypełnienie kwestionariusza, sprawdzenie danych, pobranie próbki z palca (od pierwszorazowych biorą "normalnie"), wizyta u lekarza, pożywne śniadanie w postaci wafelka i puszki coca-coli, by nastąpił ten właściwy moment czyli oddawanie krwi. Bezboleśnie i w miarę szybko i sprawnie to przebiegło.

Co w zamian dostałem? Tradycyjnie czekolady (jakieś z Karczewa, osobiście nie polecam), misiaczka-breloczek (niewidoczny na zdjęciu) oraz... voucher na kursy PKS Olsztyn. W kopercie oczywiście sam voucher zajmował niewiele miejsca, więcej zajmowała ulotka reklamowa i plastikowe coś co ciężko nawet wizytówką nazwać. Voucher do wykorzystania na trasy do Białegostoku, Suwałk, Warszawy i Katowic do 15 października, a realizacja tylko od poniedziałku do piątku. Można na tym jechać też do Kaliningradu, tutaj ważność do listopada 2013 i można go realizować w każdy dzień tygodnia. Z tych kierunków tylko Kaliningrad wydaje się dla mnie ciekawy ale nie mam zezwolenia na przekraczanie granicy i do listopada ciężko widzę wyrobienie go. Zresztą i tak PKS jeździ o takich godzinach, że nie ma sensu tam z nimi jechać. ;)

Wpisu w legitymacji nie ma. Uzupełnię przy następnej wizycie już w ich głównej siedzibie. W samej legitymacji są wpisy więc żeby nie było, że ściemniam z tym oddawaniem. Może wygląda to żałośnie patrząc, że oddaję krew od wakacji 2011r ale po roku zorientowałem się dopiero, że warto legitymację wyrobić. :D Dlatego w pierwszym wpisie jest suma tego co oddałem przez pierwszy rok chodzenia do RCKiK.

I z góry przepraszam za jakość zdjęcia które zrobiłem mikrofalówką. :( No i nie chciało mi się już czekolad przynosić z lodówki, bo ledwo co do domu je doniosłem i zaczęły się topić. ;)

#barylkakrwi #rckik #rckikolsztyn #olsztyn
N.....d - 119 000 - 450 = 118 550



Po dłuższej przerwie od oddawania krwi (ostatni ...

źródło: comment_dr7nd9OoZNJ6oZEYV8wQ4LzPazjLSqR5.jpg

Pobierz
  • 6