Wpis z mikrobloga

@aarahon: W tym miejscu to będzie ciężko, trzeba by to spawnąć o ile tam jest metal a nie rdza. jak dasz radę podtoczyć do Wawra to możemy spróbować, spawacz ze mnie ujowy ale w to chyba trafię.

w razie co pisz na pw.

Gx
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: @Man_of_Gx: @WormRider: @bigger: dojechałem do domu narzeczonej, wydech zdemontowałem, wrzucę w bagażnik i jutro dam jakiemuś magikowi do pospawania.

Jakbym miał szeroką opaskę zaciskową albo dobry drut i kombinerki to bym dojechał do siebie ale coż, dobrze że udało się po cichu do drogi serwisowej autostrady dojechać i dopiero wtedy się rozkleiło. Tak to nikogo nie straszyłem tym xD

No i plus taki że ze szwagrem trochę
  • Odpowiedz
@Man_of_Gx: @WormRider: tłumik pospawany u mechanika który mi auta robi, postanowiłem że dziś pomaluje. Po przygotowaniu wydechu do malowania okazało się że został mi tylko srebrny spray xD

  • Odpowiedz
@Man_of_Gx: mam farby na rdzę, podkłady epoksydowe, emalie, lakiery do metalu, drewna, plastiku, lakiery z utwardzaczami w każdym kolorze tęczy ale spray do tłumików tylko srebrny xD

No i nie rozwodzę się mocno nad tym sprzętem bo kupiłem go do jazdy a nie do wyglądania ale będę cały tłumik odnawiał na jesieni - ten jest z nowszego modelu i ładnie wygląda więc niech tak zostanie.
  • Odpowiedz