Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem co wy wszyscy tutaj #!$%@? o jakiejś #!$%@? strategii Red Bulla??? XD
Mercedes jest lata świetlne przed Red Bullem jeśli chodzi o czyste tempo. Wystarczy zobaczyć jak hamilton trzymał się za verstappenem w brudnym powietrzu po pierwszym pit stopie. Przewaga Mercedesa jest miażdżąca i dzisiejszy wyścig to dobitnie pokazał. Koniec mistrzostw do widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@sodomek: jeszcze rozumiem krojenie bolidu pod Maxa, ale skoro ani Gasly, ani Albon ani Perez nie są tuż tuż za nim to chyba coś świadczy. O ile dwóch pierwszych to średniaki, to ten ostatni raczej wliczany jest do czołówki, a wciąż sporo odstaje. RB niby jest drugi w stawce, ale to nie oni Mercedesowi depczą po piętach, tylko Ferrari i McLaren Red Bullowi. To wszystko zasługa kierowcy moim zdaniem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Moja jedyna nadzieja to "ciepłe" wyścigi, Mercedes od zawsze miał świetne tempo jak było "chłodno", co widać i w tym sezonie, jedyny wyścig w którym RBR (w postaci Maxa) był szybszy od Merca to Bahrajn. Tylko że tam nie zatrybila strategia.
  • Odpowiedz
@Rozpuszczalnik: no ok, Merc jest szybszy, ale czy Hamilton był w stanie wyprzedzić Verstapena w bezpośredniej walce na torze gdyby RB pokrył strategie? Nie był w stanie w pierwszym stincie.
Jedyne wytłumaczenie, które jak rozumiem przedstawia RBR i VER to jest to był undercut i gdyby nawet VER zjechał na pit to wyjechałby za Hamiltonem.
  • Odpowiedz