Wpis z mikrobloga

@HateAccount: ymnie wiem czy to cokolwiem ppmoze ale Quaro tarcze i klocki bardzo dobrej jakości. Zwlaszcza bylem zaskoczony klockami bo nie pyla, nie piszcza z czym ma probkemy wielu producentów.

Ps. To polski producent
  • Odpowiedz
ale auto jest już w wieku poniżej opłacalności dużych nakładów)

@HateAccount: co za bzdura, auto tanieje, utrzymanie nie. Co to w ogole za dziwny wyznacznik? Zamontuj porzadna czesc, inaczej i tak jak za pil roku zalozysz...
  • Odpowiedz
@HateAccount: już dawno przy osobówkach nie pracuję ale TRW zawsze dla nas był niższą półką niż SKF oO. albo mi już pamięć siada. A tarcze tylko ATF hehe( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: ostatnio wrzuciłem tarcze maxgear do swojego smrodka i jestem zadowolony ale tylko z ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HateAccount: montowaliśmy tego dziesiątki sztuk i masz rację, miały pewien dziwny problem, po dotarciu klocków zaczynały piszczeć. Procedura naprawy wyglądała tak że ściągaliśmy po tygodniu klocki, przecieraliśmy je z tego co się odłożyło na rogach i składaliśmy, więcej już nie piszczały. Problemem była chyba jakaś warstwa na nowych tarczach która za szybko się ścierała i odkładała na klocku
  • Odpowiedz
@HateAccount: 2 kurze łapki SKF padły mi po 25tyś km, z czego jedna dodatkowo zniszczyła zwrotnicę. Nie ma tutaj reguły. Założyłem teraz coś firmy Tech France po 80pln za sztukę, podobno są całkiem ok. Zobaczymy ile wytrzymają
  • Odpowiedz