Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie, trzeba pamiętać, że co by się ku*wa nie działo, trzeba iść dalej. Wiem, że to typowa fraza ale trzeba się tego trzymać jak cholera nie możemy się poddawać nawet jak myślisz, że nie ma już nic (Oj uwierzcie jestem młody, ale ku*wa swoje przeszedłem, i wiem jak czasem życie może człowieka zgnieść). Chciałbym podsunąć to co mój padre zawsze mówi ,, Świat jest na tyle #!$%@?, że trzeba próbować bo czasem jedna chwila odwraca życie o 360 stopni.
Przykładowo, obecnie moje życie, toczy się na dół niszcząc wszystko po drodze. Mama umiera ( Rak trzustki, przerzut na wątrobę, guzy nawet po 7cm)
Stary nie może wrócić, bo kiedyś robił przekręty w polszy, ja mieszkam sam, miałem jeszcze miesiąc temu ,,miłość życia’’ która oszukała mnie na tyle, że pokazała mi, że ludzie potrafią, próbować zmiażdżyć i pozbawić drugą osobę wszystkiego co w nim dobre dla ostro popierdo*onego dowartościowania się. Uwierzycie zdrada z najlepszym przyjacielem przy tym to było by jak, nie oddanie ziomkowi jakiejś gierki po latach XDDDD.
Ledwo starczy mi od miecha do miecha lecę na pożyczkach od ,,ziomków’’ którzy jako ostatni wyciągnęli mi bezpieczniki w głowie, ukrywając przede mną, to co się mówiło o mojej #!$%@? ;D. Zostałem ku*wa sam, biedny, rozjechany z brakiem zaufania do innych. I co dalej ? Panowie je*ać to, jako jedyną wskazówkę ( bo mam tylko ten sposób) jest ciśniecie beki ze wszystkiego. Jest to mój sposób na życie, naprawę Panowie i Panie, trzeba próbować znaleźć powody, nawet w c*uj malutki, do wywołania uśmiechu ;D bo świat cholera jest szary, i potrafi zniszczyć każdego, ale też pozwala nam przeżyć niesamowite rzeczy. Nie zmarnujcie życia byczki, bo ch*j wie co jest po śmierci nie warto sprawdzać bo może się okazać, że tutaj serwują nam rozgrzewkę dopiero. Z fartem i jak coś macie może whatsupa, czy coś dodajcie i można trochę #!$%@?ć o życiu. Essaaa
#przegryw #zycie #psychologia #pomoc #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 3