Wpis z mikrobloga

@tusk: pretensje raczej do architekta. Pokaż druga strone cwaniaku i gdzie jest droga. Bo jakby wjechał przodem to zablokował by pas
Tym bardziej że ewidentnie widać że to nie jest uczęszczany chodnik tylko taka.przybuduwka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@r5678: Jak nie uczęszczany jak prowadzi na niego przejście dla pieszych. Chcąc iść legalnie do parku musisz przejść tym chodnikiem. Jak tam będę znowu to zrobię więcej zdjęć
  • Odpowiedz
@tusk: a czy ten bus ma do 2,5t?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Umieszczona pod znakiem D-18 tabliczka T-30 wskazuje sposób ustawienia pojazdu względem krawędzi jezdni (oznaczonej na tabliczce barwą szarą) oraz że miejsce jest przeznaczone dla pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 2,5 t.
  • Odpowiedz
@tusk: Nie, ale ma takie samo prawo do parkingu przed swoim mieszkaniem co każdy inny mieszkaniec, a że samochód trochę większy no to co z tego. Zawsze się może ustać w poprzek i zamknąć 4 miejsca jak to kiedyś samemu zrobiłem, bo komuś nie pasowało, że samochód lekko wystaje, ale to tyko stałem przez kilka godzin. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nophp: Internet jest niesamowity, ludzie chwalą
  • Odpowiedz
  • 6
@nophp a dlaczego miałyby być? Może od razu parkingi dla ciężarówek? Dlaczego miasto albo deweloper miałby zapewniać komuś miejsce dla samochodu służącego tylko i wyłącznie do działalności gospodarczej? Kurierzy jak przyjeżdżają z paczką to i tak parkują gdziekolwiek
  • Odpowiedz
@nophp:

ma takie samo prawo do parkingu przed swoim mieszkaniem co każdy inny mieszkaniec


Nie, #!$%@?, skąd ten pomysł? Betoniarka i walec też? Koparka, ciężarówka? Albo te wieśniackie długie "limuzyny" z wieczorów panieńskich?

Na kurierce ostatnio jeździ tylko patologia i takie są efekty, co tam parkowanie, oni za 2 zł więcej to by kogoś przejechali. Kiedyś tyle tego nie stało na osiedlach.
  • Odpowiedz
  • 2
@kura-borzenka z tego co zauważyłem to większość kierowców parkuje jak debile dojeżdżając kołami aż do krawężnika, więc przód już tarasuje ścieżkę, dlatego dobre są te ograniczniki na miejscu parkingowym, coby wiadomo było że już dalej nie.
  • Odpowiedz
@tusk: Wszystko zależy od tego jakiej kategorii jest droga przy której zaparkował. Jeżeli jest to droga wewnętrzna- to zgodnie z przepisami ruchu drogowego może tak stać, co nie oznacza, że powinien.
  • Odpowiedz