Wpis z mikrobloga

Witam Mirki, byłem dzisiaj na Jagodnie we Wrocławiu i odnosząc się do swojego wpisu, wstawiam parę zdjęć, może teraz zrozumiecie, że to mieszkanie a nie lokal usługowy.
Dodaje również mieszkanie obok z trochę mniejszym "wentylatorem" oraz jako bonus super ogródek xd
Pozdrawiam
#patodeweloperka #wroclaw #jagodno
zealdor - Witam Mirki, byłem dzisiaj na Jagodnie we Wrocławiu i odnosząc się do swoje...

źródło: comment_1620500131YD8F5RMMo2Bk9vKI1HdhOZ.jpg

Pobierz
  • 28
@PurpleHaze: Wydaje mi się, że ludzie którzy kupują mieszkanie teraz są raczej bardziej świadomi niż jak to było kilka lat temu. I jak się poszuka to się znajdzie coś lepszego, z fajniejszym dojazdem do miasta (pociąg). Natomiast mieszkańcy Jagodna sami sobie są zostawieni z problemami, którymi miasto nie chcę się zainteresować. Wystarczy poczytać strony/grup na fejsie.

Uważam, że dziwnym absurdem jest to, że w tym samym mieście mamy tak dwa skrajne
@Bratkello: tyle ze jagodno powstalo w okresie tego glownego boomu, gdzie wystarczylo miec dwie rece i glowe, zeby kredyt dostac. No i miasto obiecywalo uber inwestycje bo i euro sie zblizalo i w ogole kasa z unni znowu plynela i okres prosperity itd.
Aktualnie widze tendencje do wypelniania wszelkich pustych miejsc developerka, bo w sumie zabudowywuje sie co sie da.

Z drugiej strony ludzie nadal jednak troche nie mysla, albo podazaja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zealdor: to się Ventydże nie popisały.
Nawet jeśli to zwykle mieszkanie to i tak ktoś pewnie kupi jedynie z myślą o lokalu usługowym.
bo jak nazwac to co sie robi na jednosci w browarach. Przeciez jak tam zakonczy sie etap realizacji i ludzie sie powprowadzaja, to korki na jednosci beda od korony do bema.


@PurpleHaze: Kwestia browarów od A to po prostu zbrodnia - bardzo słaba rewitalizacja z wszystkimi udziwnieniami wizualnymi od dewelopera, która nie za bardzo się integrują z historyczną zabudową browarów.

Moim prywatnym zdaniem jeśli ktoś w takim miejscu kupuje mieszkanie i