Wpis z mikrobloga

Żałuję każdej minuty poświęconej na strimach, a na pewno było ich dużo. Każdej złotówki wysyłanej z myślą, że chłopek ma problemy, tak jak ja zresztą, i że warto sobie pomagać. Każdego momentu, w którym robiłam z siebie pajaca na debatach bożych, żeby jakoś mu pomóc.

"Femoidy" też czują się oszukane, szczególnie ja. Pisałam z wykopkiem nie raz i aspirował na dobrego kumpla, ale kłamstwa nie jestem w stanie zdzierżyć. Zwłaszcza tak długotrwałego i perfidnie, bez skrupułów, uprawianego. A wystarczyło tylko być szczerym.

#wykopek #przegryw
  • 52
  • Odpowiedz
@Maudee nie jesteś sama wiele razy z nim pisałam na FB i pomagałam. Dał mi nawet swój numer konta żebym już nie musiała donejtów mu wysyłać pomagając zbierać na nowy telefon czy okulary. Zagrał na ludzkich uczuciach wyłudzając hajs na okulary których i tak nie potrzebował.
  • Odpowiedz
@Maudee: Czasem wpadałem na streamka i chyba tylko raz słyszałem Twoją rozmowę z samurajem, chylę czoła Twojemu spokojowi i argumentom;) A wykopek, cóż, okazało się, że że wygląda tak jak się zaprezentował, ale nie z zewnątrz tylko od środka.
  • Odpowiedz
@Maudee:

Pisałam z wykopkiem nie raz i aspirował na dobrego kumpla, ale kłamstwa nie jestem w stanie zdzierżyć. Zwłaszcza tak długotrwałego i perfidnie, bez skrupułów, uprawianego. A wystarczyło tylko być szczerym.


Tylko czy na szczerości zbudowałby tak liczny tłum otaczający go? Wątpię. Wyczuł lukę i doskonale się w nią wpisał. Był bardzo wiarygodny w tym co robi, bo nie jest typowym normikiem.
  • Odpowiedz
@Maudee: No pewnie ma problemy, jak każdy. Ktoś kto miał kasę słać typowi nie mógł być jakimś przegrywem totalnym, bo taki nie miałby kasy.
  • Odpowiedz