Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim spod tagu #snooker ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj rano miałem pierwszy etap mojego kursu na sędziego.
Ogólnie co mam powiedzieć, beka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kurs prowadził Chris Lovell, a pierwszy etap polegał na tym, kiedy dzieciom (czyli w UK osobom, które nie ukończyły 18 r.ż.) grozi szeroko pojęty "abusement", czyt. sytuacje, kiedy młody gracz zaprasza cię na fejsiku i chce się z tobą spotkać poza klubem snookerowym. Następnie debata na ten temat. Przykładów było kilkanaście, każdy połączony z debatą na dane zagadnienie.
Generalnie bardzo fajne przeżycie, a co dalej?
No dalej to się zaczyna jazda xD
Kolejne części kursu prowadzić będą Brendan Moore oraz Jan Verhaas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Daty niestety jeszcze nie mam, więc trudno mi coś przewidzieć, kiedy to nastąpi. Dwie sesje treningowe, następnie mamy zorganizować sobie 3 mecze, które będziemy sędziować (czyt. z buta wjechać do lokalnego klubu, powiedzieć, że robimy kurs na sędziego i hehe dajcie coś posędziować - na szczęście jest też opcja dla antyspołecznego użytkownika wykopu, takiego, jak ja, mogę napisać do EPSB i coś mi zorganizują ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Później kolejne dwie sesje online, kolejne 3 mecze (ale jeśli będzie to 30, to też spoko), na końcu czeka nas assessment, mamy nagrać mecz, który sędziujemy, następnie nagranie oceni Brendan i Jan ( ͡° ͜ʖ ͡°) i chłopaki ocenią, czy się nadajemy, czy jednak nie.
To tyle na razie, miłej soboty
  • 5