Wpis z mikrobloga

Czesc, mam pytanko. Gdzie moge kupic jakies kryptowaluty np dogecoin itp? Zalezy mi na pewnej stabilnej firmie, zeby bylo po polsku, no i wazne zebym mogl wplacac zl (za kilka miesiecy moze byc euro). Chcialbym wplacac co miesiac od 200-500 zl na jakies krypto badz cos innego.

Co polecicie??

#gielda
#inwestycje
#kryptowaluty
#dogecoin
  • 13
  • Odpowiedz
oge kupic jakies kryptowaluty np dogecoin itp? Zalezy mi na pewnej stabilnej firmie, zeby bylo po polsku, no i wazne zebym mogl wplacac zl (za kilka miesiecy moze byc euro). Chcialbym wplacac co miesiac od 200-500 zl na jakies krypto badz cos innego.


@macjaos: Binance
  • Odpowiedz
dzieki panowie a ten binance pewny jest? moge kupic przykladowo dogecoin za zlotowki i tam trzymac? i sprzedac bez problemu? sorry ze pytam, ale myslalem ze jakbym co miesiac wrzucal po 200-500 zl to nic nie zaszkodzi :)
  • Odpowiedz
@macjaos: nie można tam wpłacać złotówek, da się chyba kupić kartą VISA/MC za PLNy przewalutuje to chyba na € z automatu, lepiej jest zrobić przelew PLN kartą na revolut i potem PLN wymienić na € i przelać na N26 Niemiecki darmowy banki i na bitpanda
  • Odpowiedz
panowie a jak ktos nie ma karty visa/mastercard (nie mam zadnej fizycznej karty do bankomatu, tylko wirtualna w telefonie )
  • Odpowiedz