Wpis z mikrobloga

@Gumi5: T-54 to med doskonały. Dinguje górnym pancerzem 220 penetracji spokojnie, skątowany jeszcze więcej, jezdzi jak wyścigówka, jest niski i opływowy, wieża z frontu jest praktycznie nieprzebijalna... no i to spammerskie działko. Woże na nim zaskskująco dużo goldów (12 sztuk) i nawet dośc często jest potrzeba je wywalić.
  • Odpowiedz
@w_szafa: Akurat wieża to dość newralgiczny punkt z uwagi na weakspoty, pojedynkując się z dobrym graczem na dystansie 70-100 metrów pancerz traci dużo swoich właściwości :) A działo jakie? Ja osobiście cenię sobie to z większą penetracją, na tym drugim grało mi się średnio.
  • Odpowiedz
@Gumi5: weakspoty niby ma na wieży, ale to dwa najmniejsze weakspoty świata...nawet nie wiem czy dwa - dotychczas dostałem tylko jeden raz w ten po prawej. Cały czas trzeba być w ruchu, kręcić wieżą na boki, adhd i te sprawy i już trafić w nie robi sie cholernie trudno.

Działo - uzywam tylko tego z lepszą celnością - nie potrafię grać na czasie celowania 2,9. A na 9-10 tierze jest
  • Odpowiedz
@w_szafa: Penetracja na zwykłych ;) Rzadko ładuję golda, sam nie wiem czemu, dlatego cenię sobie dobrą penetrację na pocisku standardowym, no i dobijały mnie już sytuacje jak musiałem w niektóre VIII lepiej na zwykłym celować żeby przebić, zamiast po prostu #!$%@?ć :D
  • Odpowiedz