Wpis z mikrobloga

Jak to jest, ze laska świadomie sprzedaje sie na necie, aby poleciec na malediwy i flexowac sie drogimi rzeczami wsrod znajomych, potem to wychodzi na swiatlo dzienne, a ludzie traktuja ja jakby nie wiadomo jaką tragedie przezyla. TO BYLA JEJ WLASNA DECYZJA LUDZIE XD I NIECH PONIESIE JEJ KONSEKWENCJE! Jest masa ludzi, ktorzy potrzebuja wsparcia i na nie zasluguja. NIE JAKAS TYPIARA Z SEKS KAMERKI XD
#natsu #yt #youtube #influencer #wsparcie #teamx
Kemysz - Jak to jest, ze laska świadomie sprzedaje sie na necie, aby poleciec na male...

źródło: comment_16204346521SyM3Kh46UQQFqip2HIseH.jpg

Pobierz
  • 18
@Kemysz: Całej sytuacji nie chcę komentować, bo mnie ona w żaden sposób nie dotyczy, czy jakaś tam dziewczyna zarobiła hajs w ten, czy inny sposób. Natomiast nie dziwi mnie zachowanie innych YTberów w komentarzach, bo tam od dawna jest kółko wzajemnej adoracji xD Nie ważne kto coś zrobi, nagra piosenkę, zrobi aferę, no cokolwiek, to zaraz elita YT się tam wzajemnie klepie po plecach w komentarzach xD
@Kemysz: Wiesz co masz racje, ale jak dla mnie to jest patologia bo głównym odbiorca teamux są dzieci i teraz dzieci maja komunikat z internetu ze sprzedając się na sex kamerce można być bogatym, sławnym, mieć więcej laików i do tego mieć fajne życie. Ale jakim kosztem