Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pamiętacie może legendarny odtwarzacz na androida: poweramp? Ostatnio odkryłem, że twórca stworzył również eqalizer działający globalnie. Czyli np w #spotify I co najważniejsze bez roota!

Działa to bardzo przyzwoicie, jeżeli ktoś pamięta silnik dzwiękowy poweramp to będzie zadawolony, choć to wciaż wersja rozwojowa. Link

#android #poweramp #muzyka #protip
Pobierz
źródło: comment_16204222294Os6nlE3o2rFzL1XpZYICk.jpg
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwa_koty_kastrowane: Nigdy nie widziałem a korzystam ze spotify od 2016. Większa szansa, że to był po prostu korektor z androida. Stockowy android ma zwykły korektor te z nakładką mają systemy jak dolby atmos więc różnie to może wyglądać
@Michal0173: Nie dziala w ogóle. A jak już to zmuszę by działało to pewnie nic nie wyciągniesz z tego jak z equalizerów w apk playerów muzycznych. Czyli bezuzyteczny badziew ktory i tak bedzie dawal plaski dzwiek - tylko viperFX <3 ps. nie wierze w zadne konkretne modulacje dzwieku bez roota.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s-k-fantasyfactory: U mnie działa zajebioza. Jakiego masz androida? Patrzyłeś w ustawieniach wszystko? Tam są też ustawienia do zaawansowanej kompatybilności z adb.

Właśnie w tym momencie używam tego na starym telefonie z viperfx for android i działa genialnie. Także na roota też się przydaje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michal0173: android 11 tak patrzyłem w ustawieniach i spłaszczalem specjalnie suwaki w korektorze żeby bylo słychać że ten eq oddzialowuje na telefon ale nic niestety się nie działo. Tak jak by eq w ogóle się nie aktywował. Spraszlaem na różnych apkach w tym odtwarzaczu fabrycznym w odseroxny sposób i w tle i w split screenie i dalej nie ruszyło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s-k-fantasyfactory: No to nic nie wykrywa z jakiegoś powodu. Możesz się pobawić z adb jeżeli chcesz ale myślę, że jeżeli masz vipera pół biedy. Ja na samsungu teraz bez roota siedze i ten eq robi świetną robotę