Wpis z mikrobloga

  • 82
@ElFlexosteron Ten koksu ma taką mordę czerwoną od sterydów, że zawsze jak go widzę to mam wrażenie że eksploduje i rozbazgra się po całym tramwaju. Zawsze łazi w parze z czarną przygłupią karyną xD
  • Odpowiedz
praca jak każda inna


@matekkkk: #!$%@? tam prawda. #!$%@?, kanary, straz miejska i coraz czesciej psy stoją w jednym szeregu. W wiekszosci pajace bez wykształcenia i ogłady chętni na wzglednie duze siano niewymagajace myslenia i szkoły. U mnie w miescie kazda z tych formacji to patusy/ wieśniaki/ idioci. Kropka.
  • Odpowiedz
@UrbanHorn: Czyli nadal lepiej niż wykopki robiący za 3k, mieszkający z rodzicami i narzekający na cały świat.
W życiu ważne jest aby robić co się lubi, a ten Pan widzę stworzony jest do tej pracy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vauecki: To jest poniekąd wina #!$%@? społeczeństwa, które jest pełne cwaniactwa. Jakby praca kanara była mniej obciążająca fizycznie i psychicznie to braliby do niej jakichś spokojnych dziadków dorabiających sobie na starość, a nie tylko sebków desperatów.
  • Odpowiedz
@Kontakt-Z-Gruzja: można się śmiać, ale tak, inflacja. Obecnie za 3k netto będąc singlem bez żadnych zobowiązań finansowych(alimenty,kredyty etc) i wynajmując kawalerkę zostaje na skromne życie. Przy bardzo oszczędnym trybie życia w lato tydzień w międzyzdrojach i tyle
  • Odpowiedz
@ElFlexosteron Ten koksu ma taką mordę czerwoną od sterydów, że zawsze jak go widzę to mam wrażenie że eksploduje i rozbazgra się po całym tramwaju. Zawsze łazi w parze z czarną przygłupią karyną xD


@Ryshieq: Śmiechy chichy ale piszesz bzdury do potęgi. Gdzie on ma czerwony ryj i od kiedy czerwony ryj ma się od sterydów. Mam wrażenie ze cię boli dupa ze on cię z łatwością może podkładać na strzała
  • Odpowiedz