Wpis z mikrobloga

Poziom III

trening 4

Od ostatniego wpisu na temat treningu minęło sporo czasu, jednak wbrew pozorom się nie opieprzałem tylko po prostu nie było jakoś czasu aby zrobić wpis. Zatem za mną już czwarty trening, poza trochę bolącą nogą nic mi nie jest (dlatego niestety opuściłem dziś nogi). Póki co wszystko przebiega w miarę zgodnie z planem. Za 4 treningi pomiary. Pierwsze, a właściwie drugie (pierwsze były zanim zacząłem ćwiczyć). Porównamy ile i gdzie przybyło.

B2 - 6x5

A4 – 6x7

A2 – 6x7

C2 – 5x7 1x6

E3 – 0

F – 0

G – 6x19

H – 6x7

K2 – 4x10

#lafay #treningwdomu
  • 5
@energy19: To nie jest trening na siłowni więc pomyślałem, że nie będę zaśmiecał go tagiem # roknasilowni. Nie sprawdzałem czy tag trening jest ogólny czy przypisany do konkretnego ćwiczenia, zatem korzystam z tagów lafay i treningwdomu. Nikt nie tłumaczył wcześniej o co chodzi w tym treningu na mikro (chyba) zatem mogę polecić tylko książkę "Lafay trening siłowy bez sprzętu" gdzie wszystko krok po kroku jest opisane. Sam ćwiczę dopiero dwa miesiące,
@energy19: Ok mogę zrobić, jednak potrzebuje na to trochę czasu, dlatego prawdopodobnie dopiero jutro bym to zrobił, z tym że nie zdołam go porównać z p90x, bo szczerze napisawszy pierwszy raz widzę taki trening. Mogę jutro w kilku zdaniach napisać z czym się je tego lafaya pod tym samymi tagami jak treningi ;)