Wpis z mikrobloga

Powiem wam wykopowicze, że macie szczęście żyjąc w patriarchalnym społeczeństwie, w którym rządzą religijni konserwatyści. Dlatego możecie wyzywać kobiety od dziwek i #!$%@?, jeśli tylko nie podoba wam się to co robią.
Jednak już długo to nie potrwa. Mimo że kobietą nie jestem, to wolałbym żyć w feministycznym społeczeństwie. Dla mnie to nie będzie problem bo szanuję kobiety, ale dla was to byłby koniec hejtowania i nienawiści.
#natsu
  • 31
  • Odpowiedz
@TenTypZez: a bo może zlałbym temat gdyby to był jakiś odosobniony przypadek. Ale teraz coraz więcej jest takich dziewczyn próbujących zarobić w ten sposób. Mnóstwo angażuje się w instagrama. To jest #!$%@? rakowe! Zamiast spożytkować czas na robienie czegoś wartościowego to zbierają gównolajki i pokazują dupę. Społeczeństwo głupieje a kamerki i instagramy są tego wyrazem.
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: No ale... co ci do tego? Chciałbyś tego im zabronić? Nielegalne to jest jakieś? Wszelkimi innymi przejawami niskiej moralności też się tak przejmujesz, że nie możesz spać i rozmyślasz o morderstwach, czy kradzieżach, czy tutaj jednak jest inaczej, bo dziewczyna ładna i sławna, poszła w życiu na łatwiznę, to jara cię, że można jej dowalić?
  • Odpowiedz
@TenTypZez: to nie jest nielegalne, ale godne potępienia. Mam prawo oczekiwać od osób prowadzenia się w sposób moralny i godny i mam prawo powiedzieć, że coś jest złe gdy w moim mniemaniu coś mi się nie podoba.
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: No właśnie nie. Masz prawo do własnej moralności i oceny. Nie masz prawa do wymuszania swojej moralności na innych, a potępienie i publiczny lincz już sie do tego zalicza. Nie wszyscy mają taką samą moralność, jak twoja. Nawet więcej, ludzie mają też prawo do niemoralnego życia, jeżeli nie łamią przy tym prawa.

A tak w ogóle, to jak już niemoralny jest dla ciebie sam czyn, to rozumiem że takie same
  • Odpowiedz
@TenTypZez: ale ja nie wymuszam, ja oczekuję, a to spora różnica. Gdybym znał ją osobiście to nie powiedziałbym jej: "hej przestań się #!$%@?ć bo to mi się nie podoba" bo to byłoby już niejako wymuszenie. Ale mógbłym jej po prostu powiedzieć, że to mi się nie podoba, a potem unikałbym kontaktu z nią i tyle. Mam prawo zadawać się tylko z osobami moralnie nieskazitelnymi.
Masz rację, że ludzie mają prawo do
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: A jeśli tak, to zwracam honor, w porządku. Tylko dlaczego atakujesz tych, którzy właśnie sprzeciwiają się wszelkim działaniom mającym ją "ukarać" za niewystarczającą, w imieniu atakujących, moralność, skoro sam się temu sprzeciwiasz?
  • Odpowiedz